Wizualizacja marcredo Center Kutno

22 lutego 2013 roku zostało wydane pozwolenie na budowę marcredo Center Kutno, którego inwestorem jest spółka elbfonds Development. Otwarcie centrum przewidziane jest na I kwartał 2014.

Marcredo center Kutno będzie centrum handlowym o powierzchni całkowitej około 18 tys. mkw. Natomiast powierzchnia najmu wyniesie ok. 16.tys.mkw.

Będzie to regionalne centrum handlowe z silnymi najemcami strategicznymi, znaczącymi polskimi i zagranicznymi sieciami handlowymi oraz atrakcyjnymi sklepami lokalnych przedsiębiorców. Mix najemców tworzyć będą market budowlany, supermarket spożywczy, sklep z elektroniką użytkową, sklepy z odzieżą i obuwiem a także usługi, kawiarnie i restauracje. Centrum będzie dysponowało ponad 400 miejscami parkingowymi.

W obiekcie znajdzie się sklep sieci Media Expert o powierzchni o 875 mkw.

Nazwa marcredo Center oznacza nowoczesne nieruchomości handlowe cieszące się popularnością na arenie krajowej i międzynarodowej. Centra marcredo dzięki swojej strukturze najemców zaspokajają codzienne potrzeby klientów. Wszystkie centra marcredo muszą spełnić takie same wymagania. Są nimi: dobra lokalizacja, solidna konstrukcja, duża liczba miejsc parkingowych oraz wysoka rozpoznawalność.

Elbfonds Development sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest spółką deweloperską, obsługującą i wspierającą wszystkie, realizowane przez spółki Grupy elbfonds, przedsięwzięcia inwestycyjne w sektorze nieruchomości komercyjnych. Elbfonds Development w ciągu najbliższych czterech do sześciu lat planuje zainwestować w Polsce 600 mln euro. W ramach tej inwestycji powstać ma do 40 obiektów handlowych w miastach powyżej 10 tys. mieszkańców.