Sklep Tup Tup
Sklep Tup Tup

Spółka Hurtimex prowadzi 30 sklepów sieci Tup Tup, które zlokalizowane są przy ulicach i w centrach handlowych m.in.: CH Planeta w Sandomierzu, CH Port Łódź, Ptak Outlet, czy w Galerii Konstantynów. – Ostatnio uruchomiliśmy sklep w Limanowej oraz rozpoczęliśmy sprzedaż produktów marki Tup Tup w sklepie internetowym Top Secret – powiedziała w rozmowie z portale Retailnet Anna Kopeć z Hurtimex SA.

– W 2013 roku planujemy otworzyć kolejne sklepy przede wszystkim franczyzowe w galeriach handlowych i przy ulicach. Obecnie rozpatrujemy kilka ofert potencjalnych franczyzobiorców z miejscowości do 20 tys. mieszkańców.

– Sprzedaż produktów Tup Tup w e-sklepie Top Secret (spółki Redan) jest dla nas bardzo rozwojowa. W pewnym sensie przy tak zróżnicowanej i szerokiej ofercie jaką dzisiaj dysponujemy jesteśmy bardzo dobrym uzupełnieniem dla firmy z odzieżą dla dorosłych. Uważam, że poziom sprzedaży w e-sklepie aktualnie można porównać do osiągnięć sklepów stacjonarnych – dodała Anna Kopeć

Hurtimex SA od ponad 20 lat zajmuje się sprzedażą odzieży dziecięcej. W swoich sklepach oferuje wyroby grupy marek dziecięcych Tup Tup, Kanz, Pampolina, Doell. Aktualnie jako firma notowana na rynku New Connect tworzy sieć 30 sklepów własnych oraz franczyzowych. Średnia powierzchnia salonów to od 60 do 80 mkw. Firma sprzedaje również produkty w sklepie internetowym.