Wirtualna przymierzalnia
Wirtualna przymierzalnia

Immochan wprowadza w swoich galeriach handlowych w Rumii i Bielanach Wrocławskich innowacyjne rozwiązania, które mają ułatwiać zakupy.

Na stronach internetowych obydwu centrów pojawiła się właśnie aplikacja modowa -Wirtualna Przymierzalnia.

Po uruchomieniu aplikacji na ekranie monitora pojawia się wirtualna modelka, na której można dowolnie zestawiać ze sobą ubrania, obuwie i akcesoria modowe oferowane przez różne marki dostępne w Parku Handlowym Auchan Bielany i Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan.

Dzięki temu klienci bez wychodzenia z domu mogą nie tylko obejrzeć najnowsze kolekcje, ale także swobodnie łączyć produkty wielu firm. W przymierzalniach galerii dostępnych jest łącznie 600 różnych produktów, między innymi bluzki, spódnice, sukienki, spodnie, płaszcze, kurtki, buty i wiele dodatków, w tym biżuteria.

– Idąc na zakupy odzieżowe przeważnie przymierzamy wiele produktów w poszczególnych sklepach. Nie dość, że pochłania to dużo czasu, to jeszcze uniemożliwia zestawienie wszystkich elementów w całość. Wirtualna Przymierzalnia pozwala zapoznać się z ofertą produktów odzieżowych wielu marek i skompletować z nich stylizację w domu, co daje komfort podejmowania bardziej świadomych decyzji o zakupach – Aleksandra Dubrawska, menedżer ds. eksploatacji Portu Rumia.

– Każdą wygenerowaną stylizację można zapisać i wydrukować w postaci listy zakupów. Dzięki temu skomponowany wirtualnie zestaw można łatwo i wygodnie skompletować podczas wizyty w wybranym centrum handlowym. Klientów nie zaskoczą ceny, gdyż program generuje informację o jednostkowym i całkowitym koszcie planowanych zakupów – zaznacza Karina Slawik-Koźlik, menedżer ds. eksploatacji PH Auchan Bielany.

Za wdrożenie projektu odpowiada agencja reklamowa Redcomm zajmująca się obsługą marketingową galerii Immochan, a autorem samej aplikacji Wirtualna Przymierzalnia jest gdyńska firma Pix-Net.

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. W obiekcie znajduje się ponad 80 sklepów. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie, a także plac zabaw dla dzieci. Przy Porcie Rumia mieszczą się: hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz stacja benzynowa.

Park Handlowy Auchan Bielany o powierzchni 32 ha jest największą galerią handlową na Dolnym Śląsku. Mieści się w Bielanach Wrocławskich, przy ulicy Francuskiej 6. W obiekcie znajduje się ponad 80 sklepów. Dostępne są tu także punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Dla dzieci funkcjonuje plac zabaw Kinder Planeta. Przy Parku Handlowym Auchan Bielany mieszczą się: hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz Media Markt i Meble Agata.