Salon Top Secret
Salon Top Secret

Zarząd Redan SA poinformował, że rada nadzorcza w związku z rezygnacją złożoną przez Monikę Miłkowską-Bruczko, podjęła uchwałę w sprawie wyboru uzupełniającego członka rady nadzorczej. W głosowaniu tajnym na nowego członka wybrano Tomasza Świebodę.

Tomasz Świeboda posiada wykształcenie średnie, studiował na wydziale prawa Uniwersytetu Śląskiego i w Wyższej Szkole Marketingu i Reklamy w Warszawie, CCIM Instytut Rynek Nieruchomości.

Świeboda posiada doświadczenie w zakresie zarządzania na rynku nieruchomości oraz współpracy z firmami o profilu budowlano-wykończeniowym. Ponadto specjalizuje się w pozyskiwaniu powierzchni handlowych.

Redan SA jest właścicielem marek odzieżowych: Top Secret, Troll i Drywash oraz sieci dyskontów odzieżowych TextilMarket. Spółka powstała w 1995 roku, a w 2003 roku akcje Redan zostały dopuszczone do publicznego obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Redan na koniec 2012 roku posiadał 505 placówek, w tym 275 sklepów własnych TextilMarket. Natomiast w sieci modowej łącznie działało 230 sklepów (w Polsce: 55 sklepów własnych i 116 franczyzowych, w Rosji 19 sklepów franczyzowych oraz na Ukrainie 12 punktów własnych i 28 na zasadzie franczyzy). Spółka w zeszłym roku wprowadziła nowe formaty franczyzowe w segmencie modowym m.in.: sklepy Top Secret o powierzchni 90-100 mkw.(dotychczas 150 mkw.-200 mkw.) oraz kornery – shop in shop dla marek Troll i Drywash.