Atrium Plejada
Atrium Plejada

W kwietniu w centrum handlowym Atrium Plejada w Bytomiu zostanie otwarty salon Kari. W sklepie nowego najemcy znajdzie się szeroka oferta obuwia oraz dodatków dla kobiet i mężczyzn.

Salon Kari zajmie powierzchnię ponad 180 mkw. i usytuowany będzie obok sklepu z wyposażeniem wnętrz sieci Jysk. W ofercie Kari klienci znajdą obuwie eleganckie, buty sportowe oraz liczne dodatki m.in. biżuterię, szale, paski i torebki. Ponadto w salonie dostępna będzie oferta bielizny, strojów kąpielowych, skarpet, rajstop oraz legginsów.

Kari to międzynarodowa sieć sklepów oferująca szeroki wybór obuwia oraz modnych dodatków i akcesoriów w przystępnych cenach. Marka weszła na polski rynek w maju 2012 r. Obecnie sieć ta liczy ponad 20 salonów i dynamicznie się rozwija.

W Atrium Plejada na powierzchni ponad 15 tys. mkw. GLA znajduje się ponad 70 sklepów i punktów usługowych, w tym m.in. takie marki, jak: Silesia Jeans, Carry, Camaieu, CCC, Cropp, Deichmann, Diverse, Empik, RTV Euro AGD, H&M, House, Intersport, Jysk, Grycan, Orsay, Promod, Reserved, Rossmann, Sephora, Sizeer, Takko, Tchibo, Venezia, Vero Moda czy Wojas. Centrum posiada hipermarket spożywczy Carrefour oraz market budowlany Castorama. Na parkingu centrum, który może pomieścić ponad 1,4 tys. aut znajduje się parking strzeżony, stacja benzynowa Carrefour oraz myjnia samochodowa IMO.

Atrium European Real Estate Limited to wiodąca firma na rynku nieruchomości zajmująca się przede wszystkim inwestowaniem w centra handlowe w Europie Środkowej i Wschodniej, zarządzaniem nimi i ich rozwojem. Grupa jest właścicielem 155 takich obiektów. Atrium działa przede wszystkim na terenie Polski, Republiki Czeskiej, Słowacji i  Rosji. Firma jest obecna również na Węgrzech, w Rumunii, na Słowacji i Łotwie.

W Polsce Atrium posiada 21 działających obiektów handlowych. W skład portfela firmy wchodzą m.in. centra handlowe Atrium Reduta, Promenada, Atrium Targówek w Warszawie, Atrium Biała w Białymstoku, Atrium Copernicus w Toruniu, Atrium Koszalin w Koszalinie, Atrium Molo w Szczecinie, Atrium Kasztanowa w Pile, Atrium Plejada w Bytomiu oraz Atrium Mosty w Płocku. Łącznie spółka posiada w Polsce ok. 389 tys. mkw. powierzchni handlowej. Obecnie Atrium prowadzi budowę Centrum Handlowego Atrium Felicity w Lublinie.