Martes Sport
Martes Sport

Zarząd spółki Martes Sport poinformował o otwarciu nowego salonu sprzedaży w centrum handlowym Atrium Mosty w Płocku.

Lokal działa od połowy kwietnia 2013 roku i ma 415 mkw. powierzchni. Jest to pierwsza lokalizacja tej marki w mieście i trzecia, po Włocławku i Ciechanowie, w najbliższym regionie.

W kwietniu tego roku spółka planuje otwarcie nowych sklepów także w Family Point Głogów i CH Pogoria w Dąbrowie Górniczej.

Ostatnio z kolei sieć wielkopowierzchniowych sklepów z artykułami sportowymi przeznaczonymi do uprawiania różnych dyscyplin sportowych powiększyła się o dwa nowe punkty sprzedaży. W marcu otwarto sklep o powierzchni 335 mkw. w Galerii Veneda w Łomży oraz w CH Plejada w Sosnowcu o powierzchni 357 mkw.

– Dalsze plany ekspansji sieci to otwarcia w CHR Zgorzelec Plaza, w Galerii Solnej w Inowrocławiu, Galerii Trzy Korony w Nowym Sączu i w Multi Shop Sochaczew – poinformował redakcję Retailnet Tomasz Barchański odpowiedzialny za rozwój i zarządzanie siecią sklepów Martes Sport.

Martes Sport sp. z o.o. działa od 2002 roku. Spółka jest właścicielem sklepów z odzieżą, obuwiem i akcesoriami sportowymi. Obecnie w ramach sieci Martes Sport funkcjonuje blisko 50 sklepów. Ich łączna powierzchnia to ponad 24 tys. mkw. Firma otwiera salony o wielkości od 270 do ponad 2 tys. mkw.

W sklepach Martes Sport znajdują się produkty m.in. takich marek jak: Arena, Colmar, Hi-Tec, Iguana, Magnum, Nike.