Salon House w CHR Galaxy

19 kwietnia w CHR Galaxy w Szczecinie otwarty zostanie salon House o powierzchni aż 561 mkw., który znajdzie się na poziomie 1. Będzie to największy i najnowocześniejszy butik tej marki w Polsce.

– To nie lada gratka dla klientów, bo na tak olbrzymiej powierzchni ma zmieścić się pełny asortyment marki – powiedział Czesław Jasiewicz, dyrektor CHR Galaxy. – Niespodzianką jest zupełnie nowa aranżacja przestrzeni. W takiej odsłonie salonu House w Szczecinie jeszcze nie było.

House to młodzieżowa marka odzieżowa, znana z fantazyjnych wzorów i luźnego stylu. W wiosennej kolekcji House mocno zainspirował się Dalekim Wschodem oraz latami 90.

Szczecińska galeria handlowa Galaxy znajduje się u zbiegu al. Wyzwolenia i ul. Malczewskiego oferuje 170 sklepów różnych branż oraz hipermarket Real. Na pięciu poziomach parkingu jest ok. 1300 miejsc. Parking podziemny na ok. 600 samochodów znajduje się pod budynkiem centrum. CHR należy do spółki Echo Investment SA.

Echo Investment SA to jedna z największych w Europie firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Firma zrealizowała ponad 100 projektów w kilkudziesięciu miastach Polski o łącznej powierzchni ponad 800 tys. mkw. Spółka prowadzi również inwestycje w Rumunii, na Węgrzech i Ukrainie.