Outlet Park Szczecin
Outlet Park Szczecin

Zarząd spółki Echo Investment, właściciel centrum wyprzedażowego Outlet Park Szczecin może pochwalić się milionowym klientem po 5 miesiącach od otwarcia.

Obiekt przyjął pierwszych klientów 7 listopada 2012 roku. W ciągu trzech dni centrum odwiedziło 80 tysięcy osób. Teraz jest ich już milion.

– To liczba, z której jesteśmy naprawdę dumni. Cieszymy się razem z naszym milionowym klientem i czekamy na kolejne rekordy – mówi Mariusz Machnicki, dyrektor Outlet Park Szczecin.

Outlet Park Szczecin oferuje markowe produkty 30-70 procent taniej od cen w regularnych sklepach. Dodatkowym atutem inwestycji jest 7-salowe kino Helios i część obiektu, w której mieści się Smyk Mega Store i supermarket Piotr i Paweł.

W strefie outletowej dostępne są produkty takich marek, jak m.in. Nike, Puma, Reebok, Adidas, Tommy Hilfiger, Reserved, Bytom, Kari, Lee Wrangler, Wittchen, Kazar, Vero Moda, Jack Jones, Via Roma, Cross Jeans, Atlantic, Lavard, Ecco, Big Star, 4F, Ochnik, LKJ, Mc Arthur, Hot Oil, Wójcik, Lancerto, Gabor, Puere, Milano Shoes, Willsoor, Lee Cooper, Cropp, House, Mohito. Komercjalizacja prowadzona była we współpracy z CBRE.

Powierzchnia wynajmowalna Outlet Park Szczecin to 24 tys. mkw., powierzchnia całkowita to 30,2 tys. mkw. Klienci mają do dyspozycji 1, 4 tys. miejsc parkingowych.

Echo Investment SA to jedna z największych w Europie firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.