Kolekcja Quadri Foglio
Kolekcja Quadri Foglio

Sklep Quadri Foglio poszerzył ofertę odzieży dziecięcej w galerii handlowej Auchan Częstochowa. Nowy najemca otworzył lokal o powierzchni prawie 62 mkw.

Marka Quadri Foglio powstała w 1991 roku. Początkowo była dostępna w sklepach multibrandowych oferujących odzież dziecięcą. W 2002 roku firma otworzyła pierwszy własny sklep firmowy. Obecnie jest ich blisko 50, a ponad 200 sklepów z odzieżą dziecięcą w całej Polsce stale z firmą współpracuje. Odzież Quadri Foglio jest znana również klientom za granicą, m.in. w Niemczech, Czechach, na Słowacji, na Ukrainie, Litwie, Łotwie, Białorusi, w Bułgarii czy w Rosji.

Odzież Quadri Foglio przeznaczona jest dla dzieci w wieku 0-14 lat. W sklepach Quadri Foglio klient może zakupić cały ubiór na każdą okazję, począwszy od stroju sportowego (t-shirty, dresy), codziennego (spodnie jeansowe i sztruksowe, bluzki, spódniczki, sukienki), eleganckiego (garnitury, stroje wizytowe dla dziewczynek) po kurtki oraz kombinezony na zimę.

Centrum Handlowe Auchan Częstochowa przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy powstało w 2001 roku. Osiem lat później zostało rozbudowane. Klienci galerii mają do dyspozycji ponad 70 sklepów znanych na rynku marek. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, a także hadlujące akcesoriami przydatnymi przy wyposażaniu i aranżacji wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Dla dzieci jest udostępniony darmowy plac zabaw. Na terenie centrum znajdują się również hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz stacja benzynowa. Centrum Handlowe posiada 1460 miejsc parkingowych, w tym 40 dla osób niepełnosprawnych.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, inwestor, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 21 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 760 tys. mkw., w tym łącznej powierzchni najmu w galeriach handlowych 150 tys. mkw. Największe z galerii – liczące ponad 80 butików odzieżowych, punktów usługowych i restauracji to Port Rumia Centrum Handlowe Auchan w Rumi oraz Park Handlowy Auchan Bielany we Wrocławiu. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają stacje benzynowe Auchan, Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto. Powierzchnia najmu galerii nowych projektów wynosi 300 tys. mkw.