Wizualizacja Galerii Glogovia
Wizualizacja Galerii Glogovia

Swoje obiekty handlowe podczas Shopping Center Forum 2013 Fall Edition zaprezentuje firma Saller. Przedstawiciele firmy przybliżą wszystkim zainteresowanym obecne projekty.

– Shopping Center Forum jest dla naszej firmy bardzo dobrą okazją  do prezentacji naszych projektów szerokiemu gronu zainteresowanych oraz dogodnym miejscem umożliwiającym podtrzymanie i nawiązanie kontaktów z naszymi stałymi oraz nowymi partnerami. Mam tu na myśli przede wszystkim naszych najemców, ale również deweloperów, dostawców usług, firm budowlanych, itd. – mówi w rozmowie z Retailnet Jacek Zagrabski, pełnomocnik zarządu, odpowiedzialny za ekspansję i wynajem w firmie Saller.

– Forum daje możliwość wielu kontaktów i rozmów w jednym miejscu i czasie, co uważamy za najważniejszą zaletę. Poza tym jest to również swoisty barometr tendencji, kierunków i nastrojów w naszej branży – dodaje Jacek Zagrabski.

– W tym roku będziemy prezentować nasze projekty w Głogowie, Bytomiu, Nowej Soli, Brzegu, Lęborku i Radomsku – twierdzi pełnomocnik zarządu Saller.

Grupa Saller działa w sektorze nieruchomości komercyjnych od ponad 30 lat, specjalizując się przy tym w formacie retail parków. Firma realizuje projekty (planuje, buduje, wynajmuje, zarządza, utrzymuje) w Niemczech, Czechach, Polsce i na Słowacji.

Więcej na temat wystawców biorących udział w Shopping Center Forum 2013 Fall Edition znajduje się tutaj.