Interaktywna podłoga Aduma
Interaktywna podłoga Aduma

Otwarta druga część Centrum Handlowego Auchan Łomianki, oprócz bogatej oferty handlowej, oferuje swoim klientom jedne z najnowocześniejszych w skali Polski rozwiązań technologicznych. Nowe udogodnienia pozwalają m.in. na sprawdzenie drogi do poszukiwanego sklepu, a także urozmaicenie najmłodszym klientom centrum czasu spędzonego w galerii.

Nowoczesne rozwiązania interaktywne przygotowała Aduma SA, spółka technologiczna specjalizująca się w systemach Human-Computer Interaction. Rozbudowaną ofertę nowego centrum handlowego można w intuicyjny sposób poznać dzięki systemowi kiosków interaktywnych z wdrożoną aplikacją Wayfinder.

– Dzięki niej nasi klienci w łatwy i szybki sposób mogą odszukać poszukiwany sklep lub punkt usługowy – mówi Anna Gospodarek, manager ds. eksploatacji w Centrum Handlowym Auchan Łomianki. – Dzięki interaktywnym kioskom można także poznać szczegółowe informacje o poszczególnych najemcach, w łatwy sposób znaleźć drogę z interaktywnego punktu informacyjnego do wybranego sklepu czy zapoznać się z rabatami, zniżkami oraz promocjami u naszych najemców.

– Specjalny panel informacyjny pozwala także na znalezienie powiadomień o licznych atrakcjach i eventach, do udziału w których zapraszamy gości naszego centrum – dodaje.

W specjalnej strefie odpoczynku i zabawy dla dzieci Aduma SA przygotowała podłogę interaktywną oraz stolik wielodotykowy. Z obu rozwiązań może korzystać jednocześnie kilkanaście dzieci jednocześnie.

– Na podłodze iFoot bawimy się angażującymi grami, które rozwijają kreatywne myślenie, zachęcają do działania oraz w atrakcyjny sposób uczą na przykład segregowania odpadów czy rozpoznawania zwierząt – wyjaśnia Joanna Sikora, Key Account Manager dla galerii handlowych w Aduma SA.

Na stoliku można przenieść się do świata fantazji. Dzięki przyjaznym aplikacjom z efektami dźwiękowymi i poleceniami czytanymi przez lektora można nie tylko rozwijać swoje umiejętności manualne, ćwiczyć pisanie literek, rozwijać pamięć czy zmierzyć się w wyścigach samochodów nawet w 4 osoby jednocześnie.

– Rozwiązania, które wdrożyliśmy w Łomiankach, to tak naprawdę wyznacznik nowoczesnej komunikacji centrum handlowego, która jest mocno związana również z komunikacją wizualną opartą na przygotowanym przez nas ringu LED i paskach LED RGB. Opiera się ona na wykorzystywaniu rozwiązań technologicznych w zaspakajaniu najważniejszych potrzeb gości samego centrum – dodaje Joanna Sikora.

Aduma SA jest firmą technologiczną specjalizującą się w systemach Human-Computer Interaction. Spółka jest ekspertem w przygotowaniu systemów reagujących na ruch, kinetycznych, dotykowych i mobilnych. Autorskie rozwiązania firmy, projektowane w oparciu o naturalny interfejs użytkownika (NUI), znajdują zastosowanie we wszystkich obszarach, gdzie ma znaczenie sprawna, funkcjonalna i angażująca komunikacja człowieka z komputerem – w marketingu, edukacji, informacji i wielu innych.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, inwestor, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 21 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 760 tys. mkw., w tym łącznej powierzchni najmu w galeriach handlowych 150 tys. mkw.