Sklep Dino Salvani

Wkrótce zwiększy się liczba sklepów z odzieżą marki Dino Salvani. Właścicielem sieci jest Lavard sp. z o.o. należąca do grupy Gamatex.

Zarząd spółki poinformował o podpisaniu nowej umowy najmu w Centrum Handlowym Zenit w Tarnowie. Lokal o powierzchni 90 mkw. będzie pierwszym salonem marki w mieście.  Otwarcie sklepu zaplanowano na pierwszą połowę czerwca 2013 roku.

W Polsce funkcjonuje 11 salonów marki Dino Salvani. Obecnie jej właściciele są w trakcie realizacji dwóch kolejnych umów w Sieradzu i Jarocinie.

Właścicielem marki Dino Salvani jest marka Lavard, która należy do grupy odzieżowej Gamatex. Sieć Dino Salvani wyróżnia się ceną i atrakcyjnym designem, który nie odbiega, od jakości produktów znanych firm.

Sklepy Dino Salvani zlokalizowane są najczęściej w mniejszych centrach handlowych i w sklepach ulicznych między innymi w Skierniewicach, Zielonej Górze, Opolu, Warszawie i Bielsku Białej.

Obecnie firma Lavard sp. z o.o. posiada 60 salonów firmowych, w tym 11 salonów franczyzowych. Dodatkowo marka współpracuje z ponad 250 sklepami partnerskimi. Posiada odbiorców na Węgrzech, w Czechach, na Słowacji, w Rosji i na Litwie.

Na 2013 rok Lavard zaplanował otwarcie 15 salonów.

Lavard produkuje i sprzedaje elegancką odzież męską, a jej siedziba znajduje się w Krakowie. Marka Lavard oferuje garnitury, marynarki, koszule, płaszcze i kurtki oraz obuwie dla mężczyzn. Spółka otwiera swoje sklepy wyłącznie w centrach i galeriach handlowych.

Lavard sp. z o.o. należy do Grupy odzieżowej Gamatex.