Galeria handlowa Odrzańskie Ogrody
Galeria handlowa Odrzańskie Ogrody

Od 10 maja w Galerii Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie-Koźlu działa salon Monnari. Najemca na potrzeby sklepu zajął lokal o powierzchni blisko 140 mkw., który zlokalizowany jest na parterze. W najbliższych miesiącach w galerii pojawi się salon z modą męską R&R (pow. 120 mkw.) oraz lokal gastronomiczny Bar Polski (pow. 65 mkw.).

Monnari Trade SA istnieje na polskim rynku od 1998 roku. Firma sprzedaje elegancką odzież oraz dodatki dla kobiet powyżej 30 roku życia.

Galeria Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie-Koźlu została otwarta 28 września 2012 roku. Zajmuje powierzchnię około 60 tys. mkw., a jej powierzchnia najmu to ok. 22 tys. mkw. Na dwóch kondygnacjach znajduje się ponad 70 lokali handlowych oraz 4-salowe kino sieci Helios. Do dyspozycji klientów są dwa parkingi: podziemny na 530 miejsc postojowych oraz naziemny, który oferuje 170 miejsc. Jego inwestorem jest spółka P.A. Nova.

Operatorem spożywczym w obiekcie jest Biedronka. Do grona najemców należą między innymi: H&M, C&A, Reserved, Cropp, House, Mohito, New Yorker, Stradivarius, Bershka, Media Expert, Martes Sport, Orsay, Rossmann, Kolporter, Smyk, Home&You, CCC, Księgarnia Matras, Deichmann, Takko.

W najbliższym otoczeniu galerii, na sąsiednich działkach położone są obiekty handlowe sieci Carrefour, Kaufland, Castorama i Mc Donald’s.

P.A. Nova SA oferuje kompleksową obsługę inwestycji budowlanych. Spółka posiada również własne obiekty handlowe. Są to galerie i parki handlowe w miejscowościach do 100 tys. mieszkańców: w Przemyślu, Kędzierzynie Koźlu, Kluczborku, Stalowej Woli, Chorzowie, Raciborzu i Andrychowie.

Obecnie spółka P.A. Nova SA jako inwestor i generalny wykonawca buduje Galerię Galena w Jaworznie.