Korczowa Dolina

26 maja w Galerii Echo w Kielcach zostanie otwarty salon Sinsay. Spółka LPP, właściciel marki na potrzeby sklepu wynajęła lokal o powierzchni ponad 350 mkw. który będzie mieścił się na poziomie 1 w sąsiedztwie kawiarni Coffee Shop. Ponadto w galerii 22 czerwca spółka iTerra uruchomi salon Apple Premium Reseller, który zajmie powierzchnię 132 mkw. na poziomie 0.

W sklepie iTerra odwiedzający będą mieli unikalną możliwość poznania całej gamy rozwiązań i produktów Apple. iTerra będzie oferowała pełną i oryginalną ofertę Apple, czyli komputery iMac, iPhony, iPody, iPady, MacBooki oraz bogaty wybór akcesoriów.

Kielecka Galeria Echo należąca do firmy Echo Investment to jeden z największych obiektów handlowo-rozrywkowych w Polsce i największa tego typu inwestycja w regionie. Obiekt powstał w wyniku modernizacji i rozbudowy funkcjonującego w latach ubiegłych centrum handlowego i został otwarty w sierpniu 2011 roku.

Powierzchnia całkowita Galerii Echo to 159 tys. mkw., z czego 70 tys. mkw. to powierzchnia handlowa, która mieści 300 sklepów. Oprócz sklepów, klienci mają do dyspozycji także bogatą część gastronomiczną i rozrywkową. Dla klientów przygotowano wielopoziomowy parking na 2,3 tys. miejsc. Zastosowano w nim system kierowania pojazdów do wolnych stanowisk oraz specjalną funkcję przypominania o miejscu zaparkowania pojazdu.

Echo Investment SA to jedna z największych w Europie firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym. Firma zrealizowała ponad 100 projektów w kilkudziesięciu miastach Polski o łącznej powierzchni ponad 900 tys. mkw. Spółka prowadzi również inwestycje w Rumunii, na Węgrzech i na Ukrainie.