Salon Osovski
Salon Osovski

Firma Alkor sp. z o.o, której właścicielem jest Krzysztof Osowski posiada obecnie dwa salony z odzieżą męską Osovski w centrach handlowych. Znajdują się one w warszawskich galeriach Blue City oraz CH Atrium Promenada. Firma zapowiada kolejne otwarcia w centrach handlowych.

– Przy założeniu, że uda się nam pozyskać satysfakcjonujące nas lokalizacje, chcielibyśmy otworzyć kolejne dwa lokale jeszcze w tym roku. Plany rozwoju zakładają otwieranie minimum dwóch salonów rocznie. Sporo zależy tutaj od czynników zewnętrznych, takich jak dostępność atrakcyjnych lokali spełniających nasze kryteria – mówi w rozmowie z Retailnet Krzysztof Osowski, właściciel marki Osovski.

Firma planuje najbliższe otwarcia także w warszawskich obiektach.

– Koncentrujemy się na rynku warszawskim, gdzie szukamy jak najlepszych lokalizacji w prestiżowych centrach handlowych. W niedalekiej przyszłości planujemy rozwój placówek w innych dużych miastach w Polsce. Średnia powierzchnia naszych obecnych salonów to około 40 metrów kwadratowych – dodaje właściciel Alkor sp. z o.o.

Marka Osovski oferuje w swoich salonach koszule gotowe oraz szyte na miarę, powstające z tkanin dostarczanych przez włoskich producentów. Marka znana jest z wykorzystywania do produkcji wyłącznie tkanin o podwójnej gęstości splotu oraz dbałości o detale wykończenia i jakość dodatków. Marka powstała w 2009 roku.