Galeria Wisła w Płocku
Galeria Wisła w Płocku

Kolejna marka przedłużyła swą obecność w Galerii Wisła w Płocku. Salon New Yorker, o powierzchni blisko 800 mkw. pozostaje w pierwszym centrum handlowym w Płocku.

Marka New Yorker jest obecna w Galerii Wisła od początku jej działalności, tj. od listopada 2008 roku. Pierwszy firmowy salon w regionie na przestrzeni lat, jak poinformował zarząd obiektu, zdążył pozyskać szerokie grono wiernych klientów.

New Yorker zajmuje jeden z największych lokali w centrum, co czyni markę jednym z najbardziej kluczowych najemców. Podobnie jak C&A, Kappahl, supermarket Piotr i Paweł czy salony grupy LPP (Reserved, Sinsay, House, Mohito), marka na dłużej związała się z Galerią Wisła i tym samym, z rynkiem płockim.

Salony New Yorker oferują odzież sportową, typu streetwear, modne jeansy, a także dodatki i akcesoria. Oferta skierowana jest głównie do młodych.

Galeria Wisła, należąca do grupy Caelum Development, zarządzana jest przez CREAM.

CREAM, czyli Caelum Real Estate Asset Management, oferuje zakres usług związanych z zarządzaniem. Skupiając się na zarządzaniu operacyjnym, w ofercie organizacji występują także usługi doradztwa inwestycyjnego, doradztwa operacyjnego, działań developerskich i project management.

CREAM zarządza obecnie portfolio 18 nieruchomości handlowych, zlokalizowanych w całej Polsce. W skład projektów CREAM wchodzą galerie handlowe, centra typu convenience, obiekty multi-funkcjonalne, obiekty biurowe i nieruchomości typu stand-alone.