NoVa Park

NoVa Park to 140 sklepów i punktów usługowych. Gorzowskie centrum handlowe dynamicznie się rozwija – grono najemców systematycznie poszerza się o znane, niedostępne dotąd na regionalnym rynku marki.

Przedstawiciele zarządcy centrum, firmy Apsys Polska S.A., aktywnie wspierają podmioty zainteresowane prowadzeniem biznesu w NoVa Park. Zachęcają przedsiębiorców, zarówno lokalnych, jak również działających na terenie całej Polski, a także międzynarodowych do rozwoju swojej działalności poprzez obecność w gorzowskim projekcie.

Duża w tym rola utworzonego w kwietniu 2011 roku Centrum Franczyzowego NoVa Park, które ułatwia rozpoczęcie działalności gospodarczej pod szyldem znanych i lubianych marek, właśnie w tym gorzowskim centrum handlowym. Skorzystanie z oferty Centrum Franczyzowego NoVa Park jest bezpłatne zarówno dla franczyzodawców, jak i franczyzobiorców.

Na specjalnie stworzonej stronie internetowej NoVa Park zamieszczane są oferty franczyzodawców, które mogą być interesujące dla partnerów. Za kontakt pomiędzy potencjalnymi partnerami biznesowymi odpowiada Dział Leasingu Apsys Polska. Centrum Franczyzowe NoVa Park zapewnia bezpłatną pomoc w negocjacjach z marką franchisingową, preferencyjne warunki współpracy oraz indywidualnie negocjowany standard przekazywanych pomieszczeń. Dzięki tym udogodnieniom wiele firm ma szansę na uruchomienie świetnie prosperującego biznesu w Gorzowie Wielkopolskim.

Tego rodzaju współpraca niesie korzyści  dla franczyzodawców i franczyzobiorców, a także dla centrum handlowego. NoVa Park zyskuje nowych najemców, marka franchisingowa zdobywa partnera do prowadzenia działalności na rynku lubuskim (przez co realizowane są założenia ekspansyjne sieci), a franczyzobiorca ma szansę na prosperujący biznes, który przyczynia się do rozwoju lokalnej gospodarki. Firmy, które skorzystały ze wsparcia Centrum Franczyzowego NoVa Park, reprezentują marki niedostępne dotąd w Gorzowie Wielkopolskim, co dodatkowo wpływa na atrakcyjność projektu.

CH NoVa Park to największe centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Lindex, Intersport, KappAhl, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.Kruk, Mohito czy 4F.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska.