Park Handlowy Targówek

Do grona najemców Parku Handlowego Targówek niebawem dołączy znana marka modowa. To będzie trzeci sklep TK Maxx w Warszawie i pierwszy w prawobrzeżnej części miasta.

Wkrótce klienci Parku Handlowego Targówek będą mogli odwiedzać dwupoziomowy sklep TK Maxx, zajmujący powierzchnię 3044 mkw. Oferta obejmie produkty znanych marek i światowych projektantów w konkurencyjnych cenach, zawsze do 60 proc. taniej. Klienci będą mogli kupować m.in. ubrania, obuwie, dodatki, bieliznę, artykuły do domu, zabawki i kosmetyki.

TK Maxx rozpoczął działalność w Polsce we wrześniu 2009 roku. Obecnie funkcjonuje 18 sklepów marki. Spółką macierzystą firmy jest TJX Companies INC, która zarządza siecią liczącą ponad 3 tys. sklepów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie oraz 300 punktów w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Niemczech.

Park Handlowy Targówek wraz z Domoteką, Ikea, Leroy Merlin i pasażem meblowym to największe w Polsce centrum wyposażenia wnętrz z najbogatszą ofertą mebli i dodatków wnętrzarskich na warszawskim Targówku. 100 sklepów centrum oferuje swoim klientom meble do salonu, sypialni, kuchni, łazienki, jadalni, gabinetu, pokoju dziecięcego oraz elektronikę. Ofertę Parku Handlowego Targówek wzbogacają sklepy z artykułami dla dzieci (Smyk Megastore, Mothercare i Świat Dziecka), delikatesy Piotr i Paweł, sklep zoologiczny Kakadu, a także pasaż usługowy z pralnią, klubem fitness, biurem podróży oraz restauracjami. Do dyspozycji klientów parku oddanych zostało 5 tys. miejsc parkingowych.

Inter Ikea Centre Polska SA należy do grupy Ikea. Firma istnieje na polskim rynku od 1988 roku. Podstawowym celem jej działalności jest przygotowanie, realizacja i kompleksowa obsługa własnych inwestycji komercyjnych. Obok Ikea w należących do IICP centrach handlowych można znaleźć liczne sklepy oferujące zróżnicowany asortyment. Obecne są przede wszystkim znane i renomowane marki oferujące produkty wyposażenia wnętrz oraz firmy odzieżowe. IICP jest właścicielem siedmiu centrów handlowych: w Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach oraz dwóch w Warszawie. Obecnie firma prowadzi prace koncepcyjne związane z budową centrum handlowego w Lublinie oraz rozbudową Parku Handlowego Bielany we Wrocławiu i Centrum Handlowego Franowo w Poznaniu.