Salon Inglot
Salon Inglot

W rozbudowywanym Centrum Handlowo- Rozrywkowym Gemini Park Bielsko-Biała swój salon otworzy Inglot, polska marka oferująca produkty do makijażu. Lokal zajmie powierzchnię 30 mkw.

– W ubiegłym roku wartość rynku kosmetycznego w Polsce osiągnęła blisko 20 mld zł, a w ciągu najbliższych lat wskaźnik ten z pewnością wzrośnie – mówi Krzysztof Brączek, dyrektor Gemini Park Bielsko-Biała. – W obliczu tych danych oraz regularnie obserwowanego podczas gorszej koniunktury tzw. efektu szminki, czyli wzrostu wydatków na kosmetyki, jestem pewien, że zlokalizowanie salonu Inglot w naszym centrum to dobra decyzja zarówno najemcy jak i wynajmującego – komentuje Krzysztof Brączek.

Inglot to polska marka oferująca wysokiej jakości kosmetyki do makijażu w rozsądnych cenach. 333 salony Inglot znajdują się w 46 krajach na 6 kontynentach.

Obecnie Gemini Park Bielsko-Biała to ponad 80 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych usytuowanych na 27,5 tys. mkw. Po rozbudowie obiekt będzie dysponował jedną z największych powierzchni w regionie ( 45 tys. mkw.), a grono najemców powiększy się o kolejne 70 lokali z branży modowej. Część firm otworzy swoje sklepy po raz pierwszy w tej części Polski.

Nowa powierzchnia handlowa będzie stanowiła całość z dotychczasowym budynkiem i zostanie wykorzystana na poszerzenie oferty  branż AGD, RTV i multimedia oraz dopełnienie oferty fashion. Poszerzona zostanie również oferta usługowa.

W rozbudowanym obiekcie pojawią się wszystkie marki należące do grupy LPP: Reserved, Cropp, House, Sinsay i Mohito, zajmując łącznie 3,2 tys. mkw. Sklepy Reserved i Martes Sport powiększą swoją powierzchnię. Wśród najemców znajdą się także między innymi: brandy należące do grupy Inditex, tj. Bershka i Stradivarius, restauracja Pizza Dominium, Sushi, lodziarnia Grycan, cukiernia Sowa oraz RTV Euro AGD.

Za wynajem Gemini Park Bielsko Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM jest jednocześnie zarządcą Centrum.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała działa od  maja 2009 roku. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings.