Magdalena Piróg wiceprezes zarządu ds. rozwoju sieci

29 maja otwarto nowy powiększony do 133 mkw. salon Sizzer. – Miło nam zakomunikować, że oprócz zwiększenia powierzchni sklepu w Galerii Sandecja przedstawiciele marki Sizeer zdecydowali się na przedłużenie umowy najmu lokalu – powiedział Andrzej Bobowiec, Kierownik ds. Najmu, TK Development.

Lada dzień rozpoczną się prace przy rozbudowie salonu H&M. Obecnie sklep H&M zajmuje około 1 tys. mkw na parterze Galerii Sandecja, po rozbudowie powierzchnia sklepu wyniesie ponad 1,6 tys. mkw. Otwarcie powiększonego sklepu H&M przewidziano na wrzesień 2013 roku.

– Piętro Galerii Sandecja zostało zasilone sklepem z branży obuwniczej. Swój punkt otworzyła firma Evento z atrakcyjną dla klienta ofertą handlową – dodał Andrzej Bobowiec. Sklep Evento działa od 1 czerwca.

Do grona najemców piętra Galerii Sandecja dołączył także Crown Home, salon wyposażenia wnętrz, zajmując powierzchnię 108 m kw. Oferta sklepu jest dostępna od 6 czerwca.

W Obiekcie znajduje się ponad 100 sklepów, odwiedzanych regularnie przez klientów Nowego Sącza i okolic. – Na ten czas odwiedzalność obiektu jest wyższa o 5 proc. w stosunku do 2012 roku – uzupełnił A. Bobowiec. Poziom wynajmu sięga niemalże 99 proc.

Galeria Sandecja to centrum handlowo-usługowe zrealizowane przez polski oddział Grupy TK Development. Otwarte w 2009 roku jest pierwszym i jak dotąd jedynym obiektem handlowym w Nowym Sączu o tak zróżnicowanej ofercie handlowej.

Na 2 poziomach obiektu mieszczą się: ponad 100 sklepów z odzieżą i obuwiem, lokale gastronomiczne oraz lokale usługowe. Szeroką ofertę artykułów spożywczych zapewnia hipermarket Carrefour.

Wśród najemców Galerii Sandecja znajdują się m.in.: H&M, New Yorker, Camaieu, Reserved, Mohito, House, Cropp Town, Ryłko, Douglas, Orsay, Deichmann, CCC, Sizeer, Centro, Carry, Euro RTV AGD, 5-10-15. Na klientów galerii czeka 900 miejsc na parkingu naziemnym i podziemnym.

Dwupoziomowy obiekt, doskonale widoczny i łatwo dostępny zarówno dla zmotoryzowanych jak i korzystających z komunikacji miejskiej, stanowi atrakcyjny punkt zakupów i spotkań dla mieszkańców Nowego Sącza i okolic oraz gości ze Słowacji.