Carrefour

Carrefour Polska posiadający w swoim portfelu sieć centrów handlowych, podpisał umowę najmu z firmą Farmacja sp. z o.o. do której należy sieć drogerii Hebe.

W centrum handlowym Carrefour Galeria Śląska, drogeria Hebe zajmie powierzchnię 343 mkw. wzbogacając tym samym bieżącą ofertę centrum. Otwarcie salonu planowane jest na czerwiec bieżącego roku. Natomiast w Galerii Gryf w Szczecinie drogerie Hebe rozpoczęły swoją działalność już pod koniec kwietnia, zajmując lokal o powierzchni 448 mkw. mieszczący się przy głównym wejściu do budynku.

– Podpisana umowa najmu z właścicielem sieci drogerii Hebe, to kolejny krok w realizowanej przez Carrefour Polska strategii leasingowej, opierającej się na wprowadzaniu do posiadanych centrów handlowych marek oferujących dobrej jakości produkty w przystępnej cenie. Nasze doświadczenie oraz przeprowadzone ostatnio badania konsumenckie wskazują, że klienci coraz świadomiej robią zakupy, a ich oczekiwania co do ceny oraz jakości produktów są coraz bardziej sprecyzowane. Otwarcie drogerii zarówno w CH Gryf jak i w CH Galeria Śląska poszerzy dotychczasową ofertę naszych obiektów oraz wzmocni ich pozycję na lokalnym rynku – powiedziała Ewa Karska Dyrektor Działu Galerii Handlowych w Carrefour Polska.

Carrefour Polska intensywnie rozwija sieć posiadanych centrów handlowych, które modernizuje, rozbudowuje i częściowo lub całkowicie rekomercjaliuje. Obecnie w portfelu Grupy znajduje się kilkadziesiąt centrów handlowych zlokalizowanych głównie w dużych i średnich miastach.

Sieć Hebe jest nowoczesnym konceptem drogerii oferującym asortyment w sześciu głównych kategoriach: Beauty Expert : kolorowe kosmetyki, Hebe Hair : produkty do pielęgnacji włosów, DermoPharm: dermokosmetyki, Hebe loves babies: produkty dla dzieci, Home& Life: chemia domowa oraz Hebe Men: kosmetyki wyłącznie dla panów.