Mr Hamburger
Mr Hamburger

Działająca w sektorze usług gastronomicznych w szczególności na terenie województwa śląskiego spółka Mr Hamburger w maju 2013 roku otworzyła nowe bary Mr Hamburger w Centrach Handlowych Plaza w Rybniku oraz w Żywcu.

Wcześniej, 27 kwietnia, miało miejsce otwarcie baru franczyzowego Mr Hamburger w Wiśle. Nowe otwarcia to kolejny etap ekspansji sieci.

– Realizujemy nasz plan rozwoju, który zakłada otwarcie 9 nowych barów do końca roku 2013. Aktualnie prowadzimy bardzo zaawansowane rozmowy z galeriami handlowymi w miastach woj. opolskiego i małopolskiego. Przymierzamy się również do następnych otwarć w miastach województwa śląskiego. Szukamy także nowych franczyzobiorców, gotowych przejąć funkcjonujące bary – poinformował redakcję Retailnet Dariusz Kozorowski, manager ds. rozwoju i franczyzy Mr Hamburger sp. z o.o.

Easy Food jak określa się dania Mr Hamburger’a jest skierowany do osób, które żyją szybko i są prawie zawsze zajęte. To zjawisko, jak podkreślają przedstawiciele sieci, wciąż się nasila i dotyczy bardzo wielu osób.

– Szybko żyjący Polacy nie mają  czasu na przygotowywanie jedzenia, a ponieważ są głodni tu i teraz chcą zaspokoić swój  głód szybko i bez zbędnych ceregieli. Ludzi żyjących szybko i chcących równie szybko się najeść będzie przybywało i właśnie dlatego Mr Hamburger wychodzi im naprzeciw z posiłkami bardzo dobrej jakości w rozsądnej cenie – informują przedstawiciele sieci.

Mr Hamburger  jest jedną z bardziej rozpoznawalnych marek  działających w sektorze usług gastronomicznych w szczególności na terenie województwa śląskiego.  Firma działa od ponad dwudziestu lat (pierwszy bar sieci powstał w 1990 roku) i była jednym z pionierów na rynku fast food przed wejściem tam dużych zagranicznych koncernów.