Wojciech Czernek, dyrektor zarządzający Toys”R”Us w Polsce
Wojciech Czernek, dyrektor zarządzający Toys”R”Us w Polsce

Podczas wrześniowego Shopping Center Forum 2013 będzie można spotkać się i porozmawiać z przedstawicielami popularnej sieci oferującej zabawki z całego świata – Toys”R”Us”.

Firma Toys”R”Us planuje wzmożoną ekspansję na polskim rynku , planuje też kolejne otwarcia w centrach handlowych w miastach o różnej wielkości . Tylko w 2013 roku Toys„R”Us Poland sp. z o.o. chce otworzyć 5 nowych punktów sprzedaży.

– Chcemy zbudować w Polsce całą sieć sklepów Toys”R”Us. Nasz kraj jest na tyle obszernym rynkiem, że umożliwia zbudowanie dużej sieci. Pierwszym etapem naszej ekspansji jest stworzenie sieci około 20 sklepów. Będą one rozmieszczone w dużych miastach. Ten etap strategii chcielibyśmy już mieć za sobą w 2015 roku. – mówi w rozmowie z redakcją Retailnet Wojciech Czernek, dyrektor zarządzający Toys”R”Us w Polsce.

– Pięć punktów sprzedaży chcemy otworzyć w 2013 roku. Kolejne będą powstawać w 2014 i 2015. Pragniemy utrzymać duże tempo rozwoju w naszym kraju. Póki co targetujemy się też na większe miasta, choć jest to pojęcie względne. Oczywiście przyglądamy się także nieco mniejszym rynkom – dodaje.

Toys”R”Us Poland sp. z o.o. jest właścicielem sieci sklepów Toys”R”Us znajdujących się w Centrum Handlowym Auchan w Gdańsku, w Centrum Handlowym Blue City w Warszawie, w Parku Handlowym Auchan Bielany oraz w Centrum Handlowym Millenium Hall w Rzeszowie.

Więcej informacji na temat Shopping Center Forum 2013 Fall Edition znajduje się tutaj.