Outlet Park Szczecin
Outlet Park Szczecin

W środę, 19 czerwca w Outlet Park Szczecin, w jedynym w tym regionie centrum wyprzedażowym, otwarty zostanie sklep marki odzieżowej Tatuum. Salon zajmie powierzchnię 86 mkw.

– Otwarcie Tatuum z pewnością ucieszy tych, którzy lubią ubrać się w jednym sklepie na wiele okazji – mówi Mariusz Machnicki, dyrektor Outlet Park Szczecin. – Moda, jaką oferuje marka sprawdza się zarówno podczas ćwiczeń sportowych, spotkań z przyjaciółmi jak i w czasie pracy w biurze.

Outlet Park Szczecin to jedna z pierwszych inwestycji w Polsce łącząca zalety centrum handlowo – rozrywkowego oraz centrum wyprzedażowego. Największe i jedyne centrum wyprzedażowe w województwie zachodniopomorskim, w którym znajduje się także pierwsze na Prawobrzeżu kino i supermarket powstało przy ul. Struga.

Outlet Park w blisko 80 butikach oferuje markowe produkty codziennie, przez cały rok, co najmniej 30 procent taniej w stosunku do cen obowiązujących w regularnych sklepach.

Echo Investment SA to jedna z największych w Europie firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym.

Firma zrealizowała ponad 100 projektów w kilkudziesięciu miastach Polski o łącznej powierzchni ponad 900 tys. mkw. Spółka prowadzi również inwestycje w Rumunii, na Węgrzech i na Ukrainie.

Echo Investment jest wystawcą tegorocznej edycji SCF Fall Edition. Więcej informacji na temat Shopping Center Forum 2013 znajduje się tutaj.