Alfa Centrum w Olsztynie

Po blisko dwóch miesiącach przygotowań dwa nowe sklepy w olsztyńskiej Alfie są już gotowe na przyjęcie pierwszych klientów.18 czerwca w Centrum Handlowym Alfa w Olsztynie nastąpi otwarcie pierwszego w mieście salonu marki Sinsay i nowego salonu Mohito.

Salon Sinsay o powierzchni 360 mkw. i salon Mohito, który zajmie 400 mkw., zostały utworzone na części powierzchni zajmowanej wcześniej przez supermarket Rast. Będą one sąsiadowały z delikatesami Alma, których otwarcie planowane jest w przyszłym miesiącu.

– Salon Sinsay otworzy się o godzinie 17.00. Zakupy pierwszym klientom umili DJ, będzie również możliwość wzięcia udziału w warsztatach stylizacji toreb. Oprócz tego przez cały dzień po centrum Olsztyna będą chodziły hostessy rozdające przechodniom zaproszenia VIP na event otwarcia – powiedziała Marta Tyborska specjalistka ds. marketingu marki Sinsay.

Pierwsze sklepy Sinsay zostały otwarte w marcu tego roku. Mohito natomiast, które jest już dobrze znane klientom olsztyńskiej Alfy, zmieniło swoją lokalizację w Centrum przenosząc się do nowego, większego sklepu. Z okazji otwarcia nowego salonu marki Mohito przygotowano liczne rabaty.

CH Alfa jest wiodącym centrum handlowym w Olsztynie, które powstawało w dwóch etapach – pierwsza część obiektu została oddana do użytku w 2005 roku, druga, w 2009. W skład Centrum wchodzi 98 sklepów między innymi takich marek jak: H&M, Stradivarius, KappAhl, Rossmann, Empik, Smyk, Nike, CCC, Reserved, Home & You, Douglas i New Yorker. Na terenie Centrum znajduje się także 8-salowe kino Helios. W 2012 roku CH Alfa zostało kupione przez fundusz inwestycyjny zarządzany przez Rockspring Property Investment Managers z siedzibą w Londynie.