Punkt RedBerry
Punkt RedBerry

Firma Redberry, prowadząca punkty handlowe z mrożonymi jogurtami otwiera nową lokalizację.

Obecnie marka jest dostępna w największych centrach handlowych w Warszawie: Złote Tarasy, Arkadia, Blue City oraz na Dworcu PKP. Posiada  również lokal we Wrocławiu w CH Magnolia.

Nowy punkt powstanie w Toruniu w CHR Toruń Plaza. – Decyzja o otwarciu lokalu jest w Redberry zawsze poprzedzona staranną i rzetelną analizą ekonomiczno – finansową, opartą na symulacji długoterminowej. Model szybkiego otwierania i zamykania punktów w celu sprawdzenia rynku, spotykany często w konkurencyjnych firmach,  stoi w sprzeczności z naszym podejściem do biznesu – podkreśla prezes Redberry sp. z o.o. Ron Melchet.

Wzbogacenie oferty CHR Toruń Plaza o lokal Redberry jest, jak informuje przedstawiciel sieci, przemyślaną i dobrze zapowiadającą się strategią. Toruń Plaza należy do sektora nowoczesnych galerii. Dobrze zaprojektowane i stylowe wnętrza, duży fitness klub, bogata oferta sklepów modowych przyciągają klientów, wpisujących się w bliską marce Redberry filozofię fit & fun.

Termin otwarcia Redberry w Toruń Plaza planowany jest na sierpień. Obecnie trwają prace architektoniczne i techniczne. Lokal będzie dużą wyspą ze stolikami, umiejscowioną w centralnym punkcie na parterze.

Redberry jak dotychczas konsekwentnie realizuje swój plan biznesowy. W tym roku zapowiada otwarcie kolejnych trzech lokali w najważniejszych miastach w Polsce. Spółka prowadzi system franczyzowy i chętnie rozmawia z potencjalnymi franczyzobiorcami.