Klub Pure Health & Fitness powstanie w Galerii Korona Kilelce

Nowy koncept zamierza wprowadzić na rynek spółka, która posiada w Polsce ponad 30 klubów fitness zlokalizowanych w centrach i galeriach handlowych – Pure Health And Fitness sp. z o.o., właściciel sieci klubów fitness Pure Jatomi Fitness. Nowy koncept to Fit! by Jatomi Fitness.

Obecnie spółka posiada w Polsce ponad 30 klubów fitness zlokalizowanych w centrach i galeriach handlowych. Lokale sieci są dostosowywane do powierzchni oferowanej przez centra handlowe. Pierwsza placówka spółki została otwarta w Polsce ponad trzy lata temu. W planach jest  dalsza ekspansja i wprowadzenie nowej usługi.

– Obecnie poszukujemy lokalizacji dla naszego nowego konceptu Fit! by Jatomi Fitness, w miastach powyżej 250 tysięcy mieszkańców. Preferujemy lokale o powierzchni około 1,5 tys. do 2 tys. mkw., z dobrym dostępem do komunikacji publicznej – powiedziała w rozmowie z portalem Retailnet Joanna Gajewska, European Expansion Director, Pure Health and Fitness sp. z o.o.

Pierwszy Klub Fit! by Jatomi powstał w Bydgoszczy w D.M. Drukarnia.

– Koncepcja klubów Fit! by Jatomi wychodzi naprzeciw potrzebom osób, które nigdy nie uprawiały sportu ale chciałyby zacząć choć nie wiedzą jak, ze względu na brak czasu i ograniczenia budżetowe. Przychodząc do klubów Fit! by Jatomi polubią trening i zyskają dobre samopoczucie, ponieważ oferujemy im profesjonalne usługi fitness, wysokiej jakości sprzęt sportowy w dobrej lokalizacji w bardzo atrakcyjnej cenie – już od 59 zł miesięcznie – dodaje Gajewska.

Przypomnijmy, obecnie Pure Jatomi Fitness, działa w 7 krajach – w Polsce, Czechach, Rumunii, Bułgarii, Turcji, Indonezji i  Malezji. Spółka planuje dalszą ekspansję w regionie CEE.

Przedstawiciele sieci będą obecni na Shopping Center Forum