W nowej, rozbudowanej części Gemini Park Bielsko-Biała, swój pierwszy lokal w tym regionie Polski otworzy polska firma bazująca na własnych, sprawdzonych recepturach. W lokalu o powierzchni 100 mkw., Cukiernia Sowa zaoferuje duży wybór wysokiej jakości produktów cukierniczych.

– Cukiernia Sowa w Gemini Park Bielsko-Biała to wynik realizacji naszej strategii, która zakłada rozwój sieci sklepów firmowych również na terenie Śląska. Nasze wyroby cukiernicze cieszą się dużym uznaniem klientów w innych regionach Polski, dlatego wierzymy, że doskonała lokalizacja i atrakcyjny mix najemców Gemini Park Bielsko-Biała,  przyczynią się do wzrostu popularności naszych produktów wśród mieszkańców tego miasta – mówi Bartosz Kamiński, prowadzący cukiernie Sowa w Trójmieście, we Wrocławiu i na Śląsku.

Obecnie Gemini Park Bielsko-Biała to ponad 80 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych usytuowanych na 27,5 tys. mkw. Po rozbudowie obiekt będzie dysponował jedną z największych powierzchni w regionie – blisko 45 tys. mkw., a grono najemców powiększy się o kolejne 70 lokali. Nowa powierzchnia handlowa będzie stanowiła całość z dotychczasowym budynkiem i zostanie wykorzystana na poszerzenie oferty z branż AGD, RTV i multimedia oraz dopełnienie oferty fashion. Znacznie poszerzona zostanie również oferta gastronomiczna i usługowa.

Za wynajem Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała oferuje ponad 80 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Powierzchnia centrum wynosi 32 tys. mkw.