CH Ferio w Starym Mieście
CH Ferio w Starym Mieście

Drogeria powstanie w nowej części centrum, a jej otwarcie zaplanowane jest na jesień tego roku. Kolejnym najemcą Centrum Handlowego Ferio w Starym Mieście koło Konina, którego rozbudowa ruszyła pod koniec maja 2013 roku jest Rossmann.

Rossmann jest już siódmą nową marką, która dołączy do grona najemców CH Ferio po rozbudowie obiektu. Nowa drogeria zajmie powierzchnię 480 mkw. Otwarcie sklepu planowane jest w listopadzie i zbiegnie się z uruchomieniem nowego lokalu CCC oraz Martes Sport.

– Komercjalizacja nowej części Centrum Handlowego Ferio jest już prawie ukończona, czekamy jeszcze na sfinalizowanie ostatniej umowy najmu, aby móc się pochwalić wynajęciem powierzchni w 100%. Drogeria Rossmann znacznie wzbogaci ofertę CH Ferio a to jest właśnie cel prowadzonej przez nas rozbudowy – zaoferować klientom szerszy wybór i zrównoważyć tenant-mix – mówi Katarzyna Tondel-Jędrzejczak z Balmain Asset Management.

W ciągu ostatnich tygodni zgodnie z harmonogramem prac w Centrum Handlowym Ferio  przeprowadzono roboty ziemne oraz przygotowane zostały fundamenty pod nową część galerii. Już wkrótce, jak poinformował inwestor, rozpocznie się montaż stalowej konstrukcji nowej części centrum. Generalny Wykonawca zakończy wszystkie swoje prace jeszcze w tym roku.

CH Ferio w Konin działa od 2008 roku i jest obecnie największym centrum handlowym w rejonie Konina i Starego Miasta. Na powierzchni 30 tys. mkw. znajduje się galeria handlowa, w której skład wchodzi ponad 60 sklepów między innymi takich marek jak: Intermarché, H&M, Reserved, New Yorker, Douglas, Empik, Mohito, Cropp, i House. Dodatkowo na terenie centrum handlowego znajdują się: wolnostojący market budowlany Castorama, Media Markt, Jysk oraz restauracja McDonald’s. Na klientów czeka również parking na ponad 1000 miejsc. Ferio Konin posiada dogodną lokalizację przy autostradzie A2 na ul. Ogrodowej 31a w Starym Mieście.

Przedstawiciele Balmain Asset Management będą obecni na wrześniowym Shopping Center Forum, na stosiku 4.12