Coccodrillo
Coccodrillo

CDRL SA, właściciel marki dziecięcej Coccodrillo, zgodnie z zapowiedziami otwiera kolejne sklepy. Tym razem sieć butików z odzieżą dziecięcą powiększyła się o nowy punkt w Zgorzelcu. Jest to 15. salon Coccodrillo na Dolnym Śląsku.

Nowy sklep mieści się w Galerii Słowiańskiej i zajmuje łączną powierzchnię 60 mkw. Sklep działa od czerwca i od samego początku swojej działalności oferuje pełny asortyment marki Coccodrillo oraz wyroby firm partnerskich czyli różnego rodzaju dodatki do odzieży.

Nowy sklep wpisuje się w konsekwentnie realizowaną strategię CDRL, by kolejne butiki otwierać w dużych i średnich miastach. Na Dolnym Śląsku znajdują się one między innymi we Wrocławiu, Kłodzku, Oleśnicy, Jeleniej Górze, Oławie, Lubiniu, Głogowie, Świdnicy i Wałbrzychu. W efekcie województwo dolnośląskie stanowi jeden z ważniejszych handlowo regionów dla CDRL. Sieć Coccodrillo rozwijana jest jednak równomiernie na terenie całego kraju. Najbliższe otwarcie planowane jest w łódzkim CH Manufaktura. Lokal dostępny będzie dla klientów już od początku lipca.

– Duże i średnie miasta wybieramy ze zrozumiałych powodów. To właśnie tam mieszkają nasi klienci – mówi Marek Dworczak, prezes zarządu CDRL SA. Dodaje także – Obecni jesteśmy już w zasadzie w większości dużych aglomeracji na terenie Polski. Łączy się to nie tylko z efektami handlowymi, ale sprzyja także budowie silnej i rozpoznawalnej marki oraz prowadzeniu działań marketingowych. Stąd rozbudowa sieci sklepów jest jednym z naszych priorytetów.

Obecnie krajową sieć Coccodrillo tworzy 188 salonów.