Super Prezent
Super Prezent

W lipcu 2013 roku uruchomiono kolejny punkt handlowy oferujący karty podarunkowe na specjalne okazje.

Początkowo karty podarunkowe Super Prezent można było nabyć jedynie za pomocą sklepu internetowego www.superprezenty.pl. Obecnie spółka Super Prezenty sp. z o.o. uruchomiła swój trzeci punkt handlowy w centrum handlowym. Nowy lokal działa od lipca w Galerii Mokotów i jest zlokalizowany przy głównym wejściu od ul. Wołoskiej.

– Do końca roku planujemy jeszcze jedno otwarcie. Jesteśmy w fazie negocjacji z różnymi centrami handlowymi więc nie mogę obecnie podać daty ani miejsca kolejnego otwarcia. Obecnie nasze punkty sprzedaży to wyspy w pasażach centrów handlowych więc ich średnia powierzchnia nie przekracza 9 mkw. Aktualnie skupiamy się na CH w Warszawie ponieważ większość naszych ofert jest realizowana w stolicy oraz okolicach – powiedziała w rozmowie z portalem Retailnet Sylwia Olędzka, Marketing Assistant Super Prezenty sp. z o.o.

Pozostałe punkty sieci Super Prezent znajdują się w warszawskich centrach handlowych CH Janki oraz CH Targówek.

Na stoisku dostępnych jest wiele propozycji prezentów w formie voucherów, m.in. przejażdżka ferrari, lot balonem, lot w aerotunelu, kurs zumby, sesja zdjęciowa z profesjonalnym fotografem, zakupy ze stylistką, zabiegi w spa, zajęcia golfa czy jazda konna.