Galeria Wisła
Galeria Wisła

Umowa najmu na ponad 2 tys. mkw. powierzchni handlowej w Galerii Wisła w Płocku została przedłużona. Jeden z największych najemców obiektu zarządzanego przez CREAM – marka C&A – pozostanie w Płocku na kolejne  5 lat.

Dwupoziomowy salon C&A funkcjonuje w Galerii Wisła od listopada 2008 roku, czyli od otwarcia centrum. Przez 5 lat  zbudował sobie silną pozycję na lokalnym rynku, przyciągając rzesze klientów do Galerii Wisła – poinformowali przedstawiciele spółki CREAM, która zarządza obiektem. Sieć doszła do porozumienia z CREAM, związując się z Galerią Wisła na kolejne 5 lat. Jest to jedyny salon marki na lokalnym rynku.

C&A, znana sieć domów mody, posiada ponad 1,2 tys. sklepów w 16 krajach Europy. Oferuje bogaty i zróżnicowany wybór ubrań i dodatków dla całej rodziny i w przystępnej cenie.

Galeria Wisła, należąca do grupy Caelum Development, zarządzana jest przez CREAM.

Galeria Wisła mieści się w centrum największej dzielnicy Płocka – Podolszycach, przy skrzyżowaniu ulic Wyszogrodzkiej i Jana Pawła II. W odległości 10 minut jazdy samochodem od galerii mieszka 131 tysięcy osób. Całkowita strefa oddziaływania obejmująca swoim zasięgiem teren oddalony o maksymalnie 30 minut jazdy samochodem to 203 tys. potencjalnych klientów.

CREAM, czyli Caelum Real Estate Asset Management, oferuje pełny zakres usług związanych z zarządzaniem, oddając do dyspozycji klienta ekspertów, ich potencjał i doświadczenie. Choć CREAM skupia się przede wszystkim na zarządzaniu operacyjnym, w ofercie organizacji występują także usługi doradztwa inwestycyjnego, doradztwa operacyjnego, działań developerskich i project management.

CREAM zarządza obecnie portfolio 18 nieruchomości handlowych, zlokalizowanych w całej Polsce. W skład projektów CREAM wchodzą galerie handlowe, centra typu „convenience”, obiekty multi-funkcjonalne, obiekty biurowe i nieruchomości typu „stand-alone”.