Lofhome.pl to internetowa platforma dla dystrybutorów oraz sklep internetowy prowadzony przez firmę Lofhome z siedzibą we Wrocławiu. Lofhome jest bezpośrednim importerem marek wyposażenia wnętrz: Present Time, Karlsson, Leitmotiv, Silly i Bud.

W ofercie sklepu internetowego znajdują się zarówno upominki, jak również artykuły służące dekoracji wnętrz, oświetlenie, zabawki i artykuły gospodarstwa domowego. E-sklep został otwarty w marcu 2012 roku. Właścicielka Przedsiębiorstwa Wielobranżowego MPC, do którego należy Lofhome zdecydowała się na otwarcie pierwszego sklepu stacjonarnego pod tym samym logo w Centrum Handlowym Auchan Bielany Wrocławskie. Miało to miejsce w czerwcu 2012 roku.

– Kolejno otworzyliśmy dwa następne sklepy Lofhome. Znajdują się one w CH Magnolia Park oraz CH Ferio Gaj we Wrocławiu. Obecnie skupiamy się na działalności w lokalnych galeriach handlowych – mówi w rozmowie z Retailnet Magdalena Podrez- Raczycka, właścicielka Przedsiębiorstwa Wielobranżowego MPC.

Salony stacjonarne Lofhome zajmują od 50 do 100 metrów kwadratowych.

– Cały czas obserwujemy rynek centrów handlowych, bo sklepy stacjonarne są dobrym uzupełnieniem sklepu internetowego. Przyglądamy się dobrym lokalizacjom na obszarze Dolnego Śląska, interesuje nas Opole, a także Wałbrzych.