Salon Intersport

Zarząd Intersport Polska SA poinformował, że 31 lipca 2013 roku otrzymał informację o podpisaniu przez spółkę DT-SPV 13 sp. z o.o. aneksu do umowy najmu lokalu handlowego zlokalizowanego w Galerii Wisła w Płocku.

Zgodnie z podpisanym aneksem umowa z września 2009 roku, została przedłużona do 28 lutego 2018 roku. Jak poinformowano w komunikacie, umowę przedłużono na lepszych warunkach finansowych.

Przypomnijmy, w Galerii Wisła którą zarządza CREAM ( Caelum Real Estate Asset Management) trwa obecnie proces rekomercjalizacji. Ostatnio umowy najmu przedłużyły  także m.in. takie sieci, jak: C&A ( jedyny sklep w Płocku), Ochnik czy Douglas.

Uruchomiona w listopadzie 2008 roku Galeria Wisła jest pierwszym tego typu centrum handlowo – rozrywkowym regionu płockiego. W ofercie galerii znajduje się ponad 120 sklepów i punktów usługowych mieszczących się na 4 kondygnacjach obiektu.

Intersport Polska SA należy do międzynarodowej Grupy Intersport i posiada sublicencję na prowadzenie sprzedaży detalicznej pod szyldem Intersport na terenie Polski. Obecnie spółka prowadzi działalność handlową w 32 salonach własnych, które zlokalizowane są w 21 największych miastach Polski. W IV kwartale 2013 roku planuje uruchomienie sklepu Intersport w drugim co do wielkości centrum handlowym w Krakowie – Galerii Bronowice.