Podczas Shopping Center Forum 2013 Fall Edition jednym z prezentowanych obiektów będzie Park Handlowy Kwadrat. Najemcy będą mogli zapoznać się z ofertą galerii handlowej na stoisku 7.3.

– Shopping Center Forum jest najważniejszą imprezą branżową w kraju, a powstający w Białymstoku Kwadrat będzie największym centrum handlowym w północno-wschodniej części Polski z 51 tys. mkw. GLA. W związku z tym nie może nas tam zabraknąć. W trakcie Forum zaprezentujemy w atrakcyjnej formie podstawowe atuty Kwadratu, stanowiącego połączenie galerii i parku handlowego, ukazujące, że wybór właśnie tego miejsca będzie korzystny i opłacalny dla najemców – mówi w rozmowie z redakcją Retailnet Dariusz Siemieniako, członek zarządu Park Handlowy Kwadrat SA, członek zarządu Biazet SA.

– Wśród najważniejszych tematów, jakie zamierzamy poruszać będą: prezentacja koncepcji Kwadratu oraz layoutu, realizacja techniczna obiektu, która rozpoczęła się w lipcu bieżącego roku, kwestia otwarcia Trasy Generalskiej, przy której Kwadrat jest zlokalizowany, czy wreszcie prezentacja najemców anchorowych. Dodatkowo wykorzystamy materiały wizualne, pozwalające jeszcze lepiej zobrazować skalę i jakość realizowanego przedsięwzięcia. Innowacyjny koncept i atrakcyjna lokalizacja tego centrum handlowego sprawią, że zarówno mieszkańcy regionu, jak i obywatele Białorusi na zakupy wybiorą się właśnie do Kwadratu i chętnie będą do niego wracać – dodaje Dariusz Siemieniako.

Park Handlowy Kwadrat będzie oferował łączną powierzchnię handlową GLA około 51 tys. mkw. Liczba miejsc parkingowych to 1,5 tys. Otwarcie planowane jest w IV kwartale 2014 roku. Z kolei planowana data otwarcia marketu Obi będącego częścią kompleksu, to III kwartał 2014 r.

Więcej informacji na temat uczestników i wystawców Shopping Center Forum 2013 Fall Edition, które odbędzie się w dniach 18-19 września 2013 r. znajduje się tutaj.