Brama Pomorza

Rank Progres SA podpisał umowę najmu powierzchni handlowej z siecią obuwniczą CCC. Obejmuje ona lokalizacje w nowych galeriach handlowych spółki, powstających w Chojnicach, Mielcu, Pile, Oleśnicy i Kielcach.

Jako pierwsi, z oferty sklepu obuwniczego, będą mogli skorzystać klienci Bramy Pomorza w Chojnicach, której otwarcie planowane jest na jesień br.

– Cieszymy się, że go grona najemców w naszych galeriach, dołącza znana i ceniona przez klientów marka. Dzięki temu, nasza oferta staje się jeszcze bardziej atrakcyjna i różnorodna – powiedział Łukasz Gruszczyński, Dyrektor Marketingu Rank Progress SA.

W 2014 roku do użytku oddane zostaną galerie w Pile i Mielcu oraz centrum w Oleśnicy. Otwarcie centrum handlowego w Kielcach planowane jest na rok 2015.

Rank Progress SA to firma inwestycyjno-deweloperska z siedzibą w Legnicy, działająca na polskim rynku nieruchomości od 1997 roku. Spółka specjalizuje się w przygotowaniu i realizacji projektów obejmujących pozyskiwanie atrakcyjnie zlokalizowanych gruntów, a następnie w ich zabudowie obiektami handlowymi z przeznaczeniem na wynajem lub sprzedaż. Rank Progress tworzy grupę kapitałową obejmującą spółki celowe, poprzez które realizowane są poszczególne projekty. Istotnym atutem Grupy Rank Progress jest bank ziemi, w którego skład wchodzą atrakcyjnie zlokalizowane grunty na terenie całej Polski.

Do głównych inwestycji realizowanych przez Grupę Rank Progress należą wielkopowierzchniowe centra handlowo-usługowe, parki handlowe oraz galerie handlowe ulokowane w średniej wielkości miastach. Po ukończeniu obiekty te są odsprzedawane lub oddawane w najem. W latach 2001 – 2013 Rank Progress zrealizował 25 projektów inwestycyjnych, w tym wybudował 8 własnych galerii oraz parków handlowych – w Jeleniej Górze, Legnicy i Świdnicy, Kaliszu, Kłodzku, Zamościu, Zgorzelcu
i Grudziądzu.

Projekty Rank Progress będą prezentowane podczas Shopping Center Forum przy stoisku 7.6