Sklep Saturn
Sklep Saturn, Saturn

Saturn.pl jest największym sklepem internetowym z elektroniką użytkową obok Media Markt. Funkcjonuje na rynku od listopada 2012 roku i oferuje 100 tys. produktów – Odwiedzalność witryny średnio na miesiąc kształtuje się na poziomie blisko 1 mln osób, jeżeli chodzi o obroty to realizujemy założony cel – powiedziała portalowi Retailnet – Wioletta Batóg, rzecznik prasowy Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.

– E-sklep bardzo szybko zdobył popularność i cieszy się dużym zaufaniem kupujących, którym gwarantujemy bezpieczeństwo zakupów. Ponadto duże zainteresowanie wśród kupujących mają onlinowe raty, czy usługi, jak np. dodatkowa gwarancja.

– Od maja współpracujemy z firmą InPost i nasi klienci mogą teraz wybierać pomiędzy odbiorem zakupionego sprzętu w wybranym markecie, dostawą do domu, czy też w przypadku produktów o mniejszych gabarytach skorzystać z odbioru w jednym z 600 dostępnych paczkomatów – dodała Wioletta Batóg.

W lipcu br. Saturn rozpoczął komunikację ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. Sieć jest obecna na portalach Facebook.com i Google+, a także na dedykowanym kanale w serwisie YouTube.

Aktywna obecność w social mediach to kolejny krok Saturna w ramach rozwoju swojej strategii online, po uruchomieniu sklepu internetowego www.saturn.pl. Przez obecność w sieci marka w jeszcze większym zakresie będzie wykorzystywała swoje kompetencje doradcy technologicznego dla klientów. Nowe kanały komunikacji pozwolą także budować pozytywne i długofalowe relacje zarówno z obecnymi, jak i z potencjalnymi klientami.

Saturn to sieć sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie Saturn dysponuje 240 marketami w 10 krajach, z czego 18 zlokalizowanych jest w Polsce.