W Galerii Wisła otwarto salon marki należącej do grupy odzieżowej LPP – Mohito. Sklep zajął lokal o powierzchni ponad 250 metrów kwadratowych. Znajduje się on na parterze galerii w sąsiedztwie salonów Ochnik i Wittchen.

Asortyment sklepu doskonale uzupełnia ofertę już obecnych w galerii marek: Orsay, Camaieu, czy Simple skierowanych do młodych kobiet ceniących miejską elegancję. Szeroka oferta i różnorodność modnych ubrań Mohito dla kobiet jest dostępna w ponad 130 salonach w Polsce i za granicą.

Zarządzana przez CREAM Galeria Wisła mieści się w centrum największej dzielnicy Płocka – Podolszycach. W odległości 10 minut jazdy samochodem od galerii mieszka 131 tysięcy osób. Całkowita strefa oddziaływania obejmująca swoim zasięgiem teren oddalony o maksymalnie 30 minut jazdy samochodem to 203 tys. potencjalnych klientów. Galeria Wisła zlokalizowana jest w intensywnie rozwijającym się obszarze miasta, przy skrzyżowaniu ulic: Wyszogrodzkiej i Jana Pawła II, w otoczeniu największych Płockich osiedli.

CREAM, czyli Caelum Real Estate Asset Management oferuje pełny zakres usług związanych z zarządzaniem. Skupiając się na zarządzaniu operacyjnym, w ofercie organizacji występują także usługi doradztwa inwestycyjnego, doradztwa operacyjnego, działań developerskich i project management. CREAM zarządza obecnie portfolio 18 nieruchomości handlowych, zlokalizowanych w całej Polsce. W skład projektów CREAM wchodzą galerie handlowe, centra typu „convenience”, obiekty multi-funkcjonalne, obiekty biurowe i nieruchomości typu „stand-alone”.