CH Atrium Biała
CH Atrium Biała

Od lipca br. 11 centrów handlowych z portfolio Atrium oferuje swoim klientom bezpłatny dostęp do połączenia z Internetem. Jest to jeden z najnowocześniejszych systemów w tego typu obiektach w Polsce.

Dzięki nowatorskim rozwiązaniom technicznym klienci centrów Atrium mają teraz dostęp do wysokiej jakości połączenia z Internetem, na terenie całego obiektu. Pierwsze statystyki pokazują, że każdego dnia z bezpłatnej strefy Wi-Fi korzysta średnio 1,5 tys. klientów, a wraz upowszechnieniem obecności tej usługi w centrum, liczba użytkowników będzie wzrastać.

Darmowy dostęp do szerokopasmowego połączenia internetowego to tylko jeden z elementów marketingu nowoczesnych technologii w centrum. Informacje o wydarzeniach w centrach Atrium i najnowszych ofertach sklepów można uzyskać nie tylko na stronach www centrów, ale również zapisując się do bezpłatnych newsletterów. Od marca br. obiekty posiadają również swój profil na popularnych portalach społecznościowych – Facebook i Foursquare.

Bezpłatne Wi-Fi jest dostępne w centrach: Atrium Promenada, Atrium Reduta i Atrium Targówek w Warszawie, Atrium Biała w Białymstoku, Atrium Mosty w Płocku, Atrium Plejada w Bytomiu, Atrium Kasztanowa w Pile, Atrium Molo w Szczecinie, Atrium Copernicus w Toruniu, Atrium Koszalin oraz w Atrium Gama w Radomiu.

Atrium to wiodąca firma na rynku nieruchomości zajmująca się przede wszystkim inwestowaniem w centra handlowe w Europie Środkowej i Wschodniej, zarządzaniem nimi i ich rozwojem. Grupa jest właścicielem 155 takich obiektów. Atrium działa przede wszystkim na terenie Polski, Republiki Czeskiej, Słowacji i w Rosji. Firma jest obecna również na Węgrzech, w Rumunii i Łotwie. Spółka ma siedzibę na wyspie Jersey i jest notowana na dwóch giełdach: wiedeńskiej i amsterdamskiej Euronext pod symbolem ATRS.

W Polsce Atrium posiada 21 działających obiektów handlowych. W skład portfela firmy wchodzą m.in. centra handlowe Atrium Reduta, Atrium Promenada, Atrium Targówek w Warszawie, Atrium Biała w Białymstoku, Atrium Copernicus w Toruniu, Atrium Koszalin w Koszalinie, Atrium Molo w Szczecinie, Atrium Kasztanowa w Pile, Atrium Plejada w Bytomiu oraz Atrium Mosty w Płocku. Łącznie spółka posiada w Polsce ok. 389 tys. mkw. powierzchni handlowej. Obecnie Atrium prowadzi budowę Centrum Handlowego Atrium Felicity w Lublinie.

Atrium Poland będzie prezentować swoje projekty podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum, która odbędzie się 18-19 września 2013 roku w Warszawie.