Park Handlowy Targówek
Park Handlowy Targówek

24 sierpnia 2013 roku lista najemców Parku Handlowego Targówek powiększy się o markę obuwniczą CCC. Oferta sklepu obejmie obuwie dla kobiet, mężczyzn i dzieci oraz akcesoria.

Nowy sklep zajmie lokal o powierzchni 528 mkw. pomiędzy salonami Sportsdirect.com i TK Maxx.

– Starannie dobieramy naszych najemców, poszerzając ofertę centrum o nowe kategorie produktowe. Nadchodząca jesień i chłodniejsze dni to dobra okazja do tego, aby zapewnić klientom szeroki wybór akcesoriów z aktualnych kolekcji – mówi Olivia Skrzyńska, Dyrektor Parku Handlowego Targówek. – Asortyment sklepu CCC jest skierowany do osób, szukających obuwia i dodatków zgodnych z najnowszymi trendami w przystępnych cenach – dodaje.

CCC to sieć należąca do Grupy CCC, będącej liderem sprzedaży obuwia na polskim rynku i jednym z jego największych producentów w kraju. W skład grupy wchodzą także butiki Lasocki i sklepy Boti.

Sieć marki dynamicznie rozwija się w Polsce, gdzie działa już ponad 400 salonów CCC, a także w Rosji, na Litwie, w Rumunii, Austrii, Słowenii, Czechach, na Słowacji i Węgrzech. Sklepy są zlokalizowane w dużych i średnich miastach. Sprzedaż jest oparta o model „house of brands”, co oznacza, że w jednym salonie klienci mają do wyboru wiele marek.

Park Handlowy Targówek wraz z Domoteką, Ikea, Leroy Merlin, Jula i pasażem meblowym to największe w Polsce centrum wyposażenia wnętrz zlokalizowane na warszawskim Targówku.

Obiekt należy do Inter Ikea Centre Polska. IICP jest właścicielem siedmiu centrów handlowych: w Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach oraz dwóch w Warszawie. Obecnie firma prowadzi prace koncepcyjne związane z budową centrum handlowego w Lublinie oraz rozbudową Parku Handlowego Bielany we Wrocławiu i Centrum Handlowego Franowo w Poznaniu.

Inter Ikea Centre Polska zaprezentuje swoje projekty podczas Shopping Center Poland przy stoisku 1.7