Kolekcja Quadri Foglio
Kolekcja Quadri Foglio

Quadri Foglio, marka oferująca odzież dziecięcą i młodzieżową planuje uruchomienie sklepu on-line pod nazwą koniczynka.com.

– Prace nad uruchomieniem sklepu on-line dobiegają końca, w tej chwili trwają testy sklepu – poinformowali przedstawiciele sieci.

Nazwa sklepu internetowego nawiązuje do logo marki. Odzież Quadri Foglio przeznaczona jest dla dzieci w wieku 0-14 lat. W sklepach Quadri Foglio klient może zakupić cały ubiór na każdą okazję, począwszy od stroju sportowego (t-shirty, dresy), codziennego (spodnie jeansowe i sztruksowe, bluzki, spódniczki, sukienki), eleganckiego (garnitury, stroje wizytowe dla dziewczynek) po kurtki oraz kombinezony na zimę.

Obecnie w ramach sieci działa Quadri Foglio ponad 20 sklepów. Ostatnio, w sierpniu 2013 roku najemca z obuwiem dziecięcym Beppi w warszawskim centrum handlowym Atrium Reduta rozszerzył swój asortyment o artykuły firmy Quadri Foglio. W planach  spółki jest otwarcie także salonów w King Cross w Warszawie oraz w Agorze Bytom.

Marka Quadri Foglio istnieje od 1991 roku. Początkowo była dostępna tylko w sklepach multibrandowych oferujących odzież dziecięcą. Pierwszy sklep firmowy uruchomiono w 2002 roku. Salony sieci mają od 50 metrów kwadratowych do 80 mkw. i usytuowane w miastach mających 35-40 tysięcy mieszkańców.