Wojciech Pietrzak
Wojciech Pietrzak

– Marka Avans kolejny rok z rzędu będzie wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum. Jest to jeden z najważniejszych punktów na mapie kluczowych wydarzeń w branży nieruchomości komercyjnych w Polsce, dlatego nie mogło nas tam zabraknąć – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Wojciech Pietrzak, dyrektor ds. ekspansji Avans.

– W związku z tym, że cały czas poszukujemy atrakcyjnych powierzchni pod elektromarkety naszej marki, własne stoisko wystawowe uznaliśmy za najbardziej odpowiednie miejsce do odbywania spotkań i prowadzenia rozmów biznesowych na temat nowych lokalizacji – mówi Wojciech Pietrzak.

– Sieć Avans liczy już ponad 250 elektromarketów i dynamicznie się rozwija. Do końca tego roku planujemy otworzyć minimum 30 nowych sklepów, a przyszły rok może być pod względem liczby otwarć rokiem rekordowym, czemu na pewno sprzyjać będzie nasza obecność na Shopping Center Forum 2013. Mamy nadzieję, że podczas Forum zostanie nam zaproponowanych wiele atrakcyjnych powierzchni w najlepszych obiektach, których powstanie zaplanowano na najbliższe lata. Avans to marka znana i ceniona przez konsumentów, co potwierdzają prowadzone przez nas badania, a także przyznany nam ostatnio Laur Konsumenta – Grand Prix 2013, dlatego też spodziewamy się dużego zainteresowania deweloperów podczas samego Forum, a także po jego zakończeniu.

Podczas Shopping Center Forum 2013 będzie można porozmawiać na temat aktywności marki z Wojciechem Pietrzakiem, dyrektorem ds. ekspansji Avans. Więcej informacji na temat SCF, które odbędzie się w Warszawie w dniach 18-19 września znajduje się tutaj.