Wraz z początkiem września firma Cinnabon Polska otworzy kolejny punkt handlowy – tym razem usytuowany w Galerii Krakowskiej. Będzie to nowa lokalizacja popularnej amerykańskiej marki w naszym kraju.

Aktualnie produkty Cinnabon można  kupić jedynie w katowickim centrum handlowym Silesia City Center oraz na wrocławskim rynku. Wrocławianie jako jedyni w kraju mogą odwiedzić Cinnabon Bakery Cafe, które oprócz tradycyjnych słodyczy oferuje również słone i pikantne przekąski idealne na lunch.

Punkt otwarty w Galerii Krakowskiej będzie tradycyjnym stoiskiem marki, w którym dostępne będą flagowe produkty marki – cynamonowe i czekoladowe rollsy. Nie zabraknie także kawy czy lemoniady. Wszystko przygotowywane jest na miejscu, a sam proces produkcyjny odbywał się będzie na oczach klientów.

– Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje współpracy. Stopniowo budujemy bazę potencjalnych franczyzobiorców, jednak nie chcemy do tego podchodzić pochopnie i staramy się wszystko rozsądnie rozplanować. Pod koniec roku system franczyzowy powinien ruszyć pełną parą – mówi Marcin Barczyk, członek zarządu Cinnabon Polska.

– Część osób, z którymi rozmawiamy obawia się, że aby rozpocząć współpracę muszą zapewnić sobie sporą powierzchnię, na której powstanie punkt. Nic bardziej mylnego – Cinnabon oferuje różne rozwiązania, w tym wyspy funkcjonujące już na powierzchni 10 mkw. Każdy kto będzie miał możliwość pozyskania takiego lokalu i chęć prowadzenia własnego punktu Cinnabon może liczyć na nasze wsparcie, zainteresowanie i rozpoczęcie współpracy – dodaje.