Sukcesja

O dziesięć znanych marek powiększyło się grono najemców Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sukcesja w Łodzi. Wzbogacą ofertę gastronomiczną, usługową i handlową na trzech kondygnacjach galerii.

Pierwszy w łódzkim centrum handlowym Jupi Park (385 mkw. powierzchni) będzie jedną z atrakcji strefy dziecięcej na dolnym parterze. Jupi Park to sieć parków rozrywki, działająca w największych polskich miastach. Oferuje interaktywną rozrywkę i zabawy edukacyjne, wspierające rozwój dzieci.

Trzech kolejnych najemców poszerzy ofertę food courtu na poziomie +1. Oprócz restauracji McDonald’s (132 mkw.) oraz należącej do sieci Szalony Ziemniak (58 mkw.) zostanie otwarty pierwszy w Łodzi lokal marki Olimp (88 mkw.), serwujący posiłki w samoobsługowym systemie sprzedaży na wagę.

W strefie usługowej, na tej samej kondygnacji,  znajdą się natomiast: salon fryzjerski Jean Louis David, sklep z telefonami i akcesoriami Teleakces, salon sieci Kolporter, kantor wymiany walut Exchange oraz sklep z papierosami elektronicznymi e-SmokingWorld.

Na parterze galerii handlowej pojawi się z kolei salon Swiss z ofertą zegarków i biżuterii.

Na ponad 120 tys. mkw. powierzchni użytkowej i powyżej 51 tys. mkw. powierzchni najmu Sukcesji powstaną m.in. galeria handlowa, strefa rozrywkowo-rekreacyjna (w tym 9-salowy multipleks „Helios”) oraz dwupoziomowy parking dla ponad 1000 aut.  Centrum ma być przede wszystkim miejscem spędzania wolnego czasu, z licznymi udogodnieniami dla rodzin z dziećmi, funkcjonalnym i intuicyjnym, obiektem w pełni „zielonym”, pierwszym tego typu w regionie z certyfikatem BREEAM.

Atutem inwestycji jest też doskonała lokalizacja: bliskość ścisłego centrum miasta, Międzynarodowych Targów Łódzkich i kampusu Politechniki Łódzkiej. To jeden z najprężniej rozwijających się rejonów Łodzi. W ubiegłym roku zostało tu otwarte nowoczesne Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze MTŁ, powstaje duże osiedle mieszkaniowe (2 tys. mieszkań), rusza budowa Akademickiego Centrum Sportu z pierwszym w regionie basenem olimpijskim.

Inwestorem Sukcesji jest Fabryka Biznesu, a budowa ma się zakończyć w 2014 roku.

Projekt zostanie zaprezentowany podczas Shopping Center Forum 2013. Z przedstawicielami inwestora będzie można porozmawiać na stoisku nr 7.4.