Stoisko BOIG na SCF
Stoisko BOIG na SCF

Podczas tegorocznej edycji targów Shopping Center Forum, The  Blue Investment Group (BOIG) zaprezentował na swoim stoisku kilkanaście realizowanych projektów oraz kilka zupełnie nowych, w których odpowiada m.in. za komercjalizację, project management, koordynację najemców oraz marketing.

– Podczas dwóch dni targów SCF nasze stoisko odwiedziło ponad 300 osób, a każdy z agentów BOIG obecnych na tym wydarzeniu odbył kilkanaście udanych spotkań z przedstawicielami sieci handlowych. Duże zainteresowanie budziły zwłaszcza nowe inwestycje, które pierwszy raz zaprezentowane zostały właśnie na targach SCF. W najbliższych tygodniach poinformujemy o efektach tych rozmów – czyli podpisanych umowach najmu w prezentowanych  projektach – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Wojciech Cieślak, prezes BOIG.

– Targi SCF są stałym elementem naszego marketingu wystawienniczego od wielu lat. Tym łatwiej nam dostrzec jak z roku na rok się rozwijają – każda edycja to doskonała organizacja, profesjonalizm, a także okazja do bezpośrednich spotkań w szerokim gronie ekspertów branży nieruchomości komercyjnych – dodał W. Cieślak.

The Blue Ocean Investment Group od blisko 10 lat świadczy kompleksowe usługi polskim i zagranicznym klientom na rynku nieruchomości komercyjnych, począwszy od wstępnych badań rynkowych, poprzez doradztwo projektowe, pomoc w pozyskiwaniu finansowania, budowę, komercjalizację, kreowanie marki, aż do sprzedaży nieruchomości jako inwestycji. Grupa BOIG to spółki, które świadczą usługi w zakresie property consulting, project management, tenants coordination, investment consulting, asset management i marketing.

Podczas tegorocznej edycji targów Shopping Center Forum, BOIG zaprezentował na swoim stoisku kilkanaście realizowanych projektów oraz kilka zupełnie nowych. Na targach rozmawiano o powstających obiektach m.in. o galerii Brama Zachodnia w Poznaniu, Galerii Gryf w Starogardzie Gdańskim, Outlecie Białystok, street mall’u Vis a Vis w Łodzi, obiekcie biurowo –usługowym Royal Wilanów i innych planowanych inwestycjach. Zaprezentowano także działające od wielu lat na rynku centra wyprzedażowe Fashion House Outlet Centres zlokalizowane w Gdańsku, Warszawie i Sosnowcu.