Stoisko Rank Progress na SCF
Stoisko Rank Progress na SCF

Projekty Rank Progress, zaprezentowane podczas Shopping Center Forum, spotkały się z pozytywnymi ocenami najemców. Dwudniowe targi były również okazją do podsumowania dotychczasowej współpracy największych sieci handlowych z deweloperem.

Shopping Center Forum, stworzyło możliwość kontaktu Rank Progress z potencjalnymi i dotychczasowymi najemcami. Wzięły w nim udział zarówno największe sieci handlowe, jaki i nowe, które dopiero rozpoczynają ekspansję na polskim rynku. Dwudniowe targi były również okazją do podsumowania dotychczasowej współpracy najemców z deweloperem oraz oceny prowadzonych przez spółkę inwestycji.

W trakcie SCF deweloper zaprezentował aktualnie realizowane projekty – Bramę Pomorza w Chojnicach, Galerię Piła, Pogodne Centrum w Oleśnicy oraz Galerię Aviator w Mielcu, a także inwestycje w Kielcach, Wejherowie, Olsztynie, Krośnie, Kołobrzegu i Duchnowie, które obecnie znajdują się na etapie projektowania.

– LPP z powodzeniem realizuje swoje projekty w centrach i galeriach handlowych należących do Rank Progress. Dowodem na to może być między innymi fakt, że w ostatnim czasie podpisaliśmy umowy najmu kolejnych powierzchni w inwestycjach dewelopera. Obejmują one wprowadzenie naszych marek do nowo powstających obiektów, ale także wzbogacenie naszej oferty w tych inwestycjach, gdzie jesteśmy już obecni – mówi Robert Madej, Senior Leasing Manager LPP S.A.

Wszystkie projekty Rank Progress spotkały się z dużym zainteresowaniem oraz pozytywnymi ocenami sieci handlowych obecnych na tragach, co poskutkowało m.in. nawiązaniem nowych umów z najemcami. Zainteresowanie wzbudziły także nowe inwestycje dewelopera, które są dopiero na etapie analiz.

– Udział w tego typu wydarzeniach traktujemy przede wszystkim jako wsparcie dla naszych bezpośrednich spotkań z najemcami, które regularnie organizujemy w ramach Forum Rank Progress – mówi Łukasz Gruszczyński, dyrektor marketingu Rank Progress SA. – Podczas tegorocznej edycji Shopping Center Forum dostaliśmy wiele pozytywnych sygnałów od naszych najemców, związanych z realizowanymi przez nas inwestycjami. Potwierdza to również fakt, że podczas tych dwóch dni nawiązaliśmy współpracę z nowymi sieciami, dotychczas nieobecnymi w naszych centrach. O szczegółach będziemy informować wkrótce – dodaje.

Podczas targów goście mogli zapoznać się ze wszystkimi inwestycjami spółki, które były przedstawiane na multimedialnym stoisku Rank Progress oraz podczas Project & Retail Flash – 8 minutowych prezentacji projektów deweloperskich i sieci handlowych wyświetlanych w głównej sali konferencyjnej Forum. Dodatkowo odbyły się indywidualne spotkania, w których wzięli udział specjaliści z działu komercjalizacji Rank Progress oraz najemcy zainteresowani współpracą z deweloperem.