Sklep 5.10.15
Sklep 5.10.15

Salon 5.10.15. pozostanie w Galerii Wisła w Płocku przez kolejne 5 lat. Na mocy porozumienia pomiędzy siecią, a CREAM – zarządcą obiektu – salon będzie operował w lokalu o powierzchni 85 mkw.

Będzie to jeden z dwóch salonów marki w Płocku, lecz wciąż jedyny w galerii handlowej.

– Obecnie w centrum działają już, poza 5.10.15., takie salony jak m.in. Smyk, Kornecki, Quadri Foglio, etc. Jako świadomy zarządca mamy świadomość jak cennymi klientami są dzieci. Stąd też intensywność działań promocyjnych i eventowych kierowanych właśnie do tej grupy odbiorców. Przedłużenie umowy z marką 5.10.15. było dla nas bardzo istotne i cieszymy się, że obie strony doszły do porozumienia – mówi Łukasz Tomczka, marketing & pr manager CREAM.

Największą siłą tenant-mixu Galerii Wisła, jak poinformował zarząd obiektu, jest różnorodność marek i asortymentu. Dzięki nowej umowie z 5.10.15., obiekt pozostaje silny także w zakresie artykułów i mody dziecięcej.

Otwarta w listopadzie 2008 i zarządzana przez CREAM Galeria Wisła jest pierwszym centrum handlowo – rozrywkowym regionu płockiego. W obiekcie znajduje się ponad 120 sklepów i punktów usługowych mieszczących się na 4 kondygnacjach obiektu.

Dzięki połączeniu szerokiej oferty handlowej z paletą miejsc zapewniających rozrywkę centrum jest obiektem wielofunkcjnym. W galerii znajdują się kino, kręgielnia, kawiarnie i restauracje.

Obiektem zarządza CREAM, czyli Caelum Real Estate Asset Management.