Lokal Redberry
Lokal Redberry

Mapa z lokalami Redberry powiększa się o nowe miejsca. Właśnie pojawił się nowy punkt sieci w CH Atrium Biała w Białymstoku. Lokal jest wyspą ze stolikami, umiejscowioną na poziome 0 obok sklepu H&M.

Sieć wpływów firmy Redberry, jak informują przedstawiciele firmy, stale rośnie. W sierpniu spółka otworzyła lokal w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Toruń Plaza. Konsekwencja i staranna realizacja założonych celów biznesowych stały się znakami rozpoznawczymi sieci – poinformowano.

– Wzbogacenie oferty CH Atrium Biała w Białymstoku o lokal Redberry jest przemyślaną i dobrze zapowiadającą się strategią. Atrium Biała należy do sektora nowoczesnych galerii, wpisujących się w bliską marce Redberry filozofię fit & fun. Bogata oferta sklepów, stylowe, nowoczesne wnętrza i klienci, którzy dbają o zdrowy styl życia dobrze wróżą rozwojowi marki na białostockim rynku – poinformowano w komunikacie.

Obecnie marka Redberry prowadzi działalność w największych centrach handlowych w Warszawie: Złote Tarasy, Arkadia, Blue City oraz na Dworcu PKP. Posiada również lokal we Wrocławiu w CH Magnolia. Wpływy firmy zostały w ostatnim czasie rozszerzone o Toruń, a teraz również Białystok. Godnym pokreślenia jest fakt, że wszystkie punkty Redberry są dochodowe i odnoszą coraz większe sukcesy. Każdy z otwartych lokali utrzymuje się na rynku od początku istnienia – poinformowali przedstawiciele Redberry.

Firma Redberry zaistniała jako prekursor mody na mrożone jogurty na polskim rynku.