Atrium Copernicus

Atrium Copernicus rozszerza ofertę w sektorze branży mody męskiej  o markę Routeman. Do listy najemców nowej, rozbudowywanej części centrum dołączy salon jubilerski Apart i sklep obuwniczy Badura.

Salon mody męskiej Routeman zajmuje ponad 103 mkw. powierzchni. Oferuje garnitury marki Routeman, a uzupełnieniem jego oferty jest męska bielizna firmy Atlantic, oraz końcówki kolekcji m.in. takich marek jak: Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Ralph Lauren, czy Diesel.

Wśród najemców rozbudowywanej części Atrium Copernicus znajdzie się salon obuwniczy Badura. Zajmie on ponad 73 mkw. powierzchni.

Po zakończeniu rozbudowy Atrium Copernicus do nowej części przeniesie się salon Apart, który zajmie prawie 130 mkw. powierzchni centrum.

Na początku września udostępniono dla klientów centrum nowy, wielopoziomowy parking, który oferuje ponad 500 dodatkowych miejsc postojowych. Po rozbudowie do dyspozycji klientów Atrium Copernicus będzie ponad 1,4 tys. miejsc parkingowych.

W lipcu rozpoczęły się prace w zakresie rozbudowy części handlowej Atrium Copernicus. Ich zakończenie planowane jest na ostatni kwartał 2014 roku. Po zakończeniu rozbudowy do dyspozycji Klientów centrum będzie ponad 50 tys. mkw. powierzchni handlowej, co sprawi, że Atrium Copernicus będzie największym centrum handlowym w Toruniu.

Na 17 tys. mkw. rozbudowywanej części Atrium Copernicus znajdzie się ponad 50 nowych sklepów, punktów usługowych, restauracji i kawiarni. Do centrum wprowadzą się nowe salony modowe – Cubus, Carry, Sinsay, Mohito, Centro i Diverse.

W Atrium Copernicus pojawi się również bogatsza oferta sportowa – za sprawą salonu Active Sport i klubu Pure Jatomi Fitness. Branżę zdrowia i urody uzupełnią: drogeria Rossmann, perfumeria Sephora oraz salon Paris Optique.

W nowym, większym formacie zaprezentują się również obecne już w centrum: Cukiernia Sowa i Smyk. Ten ostatni, w rozbudowanym Atrium Copernicus otworzy się, jako koncept Smyk Megastore, dedykowany największym miastom w Polsce. Będzie to jedyny salon, w tej formule, w regionie.

Atrium Copernicus jest położone w ścisłym centrum miasta, przy ul. Żółkiewskiego. Obecnie całkowita powierzchnia centrum wynosi ponad 35 tys. mkw., z czego ponad 30 tys. mkw. stanowi powierzchnia najmu. W Atrium Copernicus znajduje się 90 sklepów i punktów usługowych.