Galeria Warmińska
Galeria Warmińska

Libra Project – spółka odpowiedzialna za komercjalizację Galerii Warmińskiej,  której otwarcie planowane jest w październiku 2014 roku, właśnie podpisała umowy najmu z czterema nowymi markami.

Salony Yoshe, Esotiq, Julia Lingerie oraz Atlantic zajmą łączną powierzchnię 202 mkw.

– W październiku 2014 roku  otwieramy Galerię Warmińską, a już dzisiaj, na rok przed otwarciem  kończymy proces wynajmu naszego projektu. W wielu branżach zostały nam już ostatnie powierzchnie do wynajęcia. Jesteśmy przekonani, że sukces komercjalizacyjny przełoży się na sukces operacyjny najemców, którzy otworzą swoje salony w naszej Galerii – informuje Mariusz Kowalczyk,  Leasing Director w spółce Libra Project.

Esotiq to kolejny liczący się polski brand, który zagości w Galerii Warmińskiej. Marka, która swoją siedzibę ma w Gdańsku, funkcjonuje na polskim rynku od 2006 roku. W ciągu siedmiu lat otworzyła blisko 200 salonów w całym kraju.  Przy wyborze nowych lokalizacji, Esotiq kieruje się handlowym potencjałem danego miasta. Oferta produktowa  obejmuje bieliznę, zaprojektowaną zgodnie z najnowszymi trendami.

Wybór bielizny fashion  klientom Galerii Warmińskiej zaoferują także marki  Julia Lingerie oraz Atlantic.

Czwartym z brandów, z którym Libra Project – spółka odpowiedzialna za komercjalizację nowo powstającego obiektu, właśnie podpisała umowę najmu jest Yoshe.  Istniejąca od 2002 roku na rynku odzieżowym marka z ofertą dla kobiet.

Oprócz salonów Esotiq, Yoshe, Julia Lingerie oraz Atlantic, w Galerii Warmińskiej, na powierzchni ponad 116 tys. mkw. znajdzie się 169 lokali handlowo usługowych, kawiarnie, restauracje, klub fitness z kortami do squasha, kręgielnia oraz nowoczesne, 9-salowe multikino.